Opinie klientów o Almyrida Village & Water Park

4.8 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.5
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Tomasz, Gdansk 20.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

aLMYRIDA vILLAGE termin skorzystania czerwiec 2024

wspanialy wypoczynek w uroczym otoczeniu , hotel pieknie polozony zzapleczem rekreacyjnym zarowno dla dzieci i dla doroslych Sprawna i pomocna obsluga hotelu< posilki zroznicowane i dajace okazje na sprobowanie lokalnej greckiej kuchni.Niezapomniane wrazenia pozostawiaja wieczorne koncerty cykad wsrod oliwnych drzew! Doskonala i bardzo sprawna obsluga Biura Rainbow zarowno po przylocie na wakacje jak i powrot do domu z wakacji, terminowo <sprawnie i z usmiechem Serdecznie dziekujemy za wspanialy wypoczynek na pieknej Krecie.

5.5/6

Katarzyna, Łódź 12.09.2021

Słoneczny zakątek

Hotel znajduje się na wzniesieniu w małym mieście Almyrida. Wokół bardzo swojska atmosfera, sklepiki, ulica z kawiarniami i restauracjami oraz piękne widoki. Do miejskiej plaży kilka minut piechotą. Sam hotel to bardzo duży teren, który jest znakomicie zadbany. Pokoje są utrzymane w czystości i wszystko jest sprawne. W zależności od pokoju widok z balkonu będzie różny, wybierając opcję 'widok na morze' nie tylko widać morze a przepiękny krajobraz miasta i okolicy. Będąc na przełomie sierpnia/września placówka okazała się bardzo spokojna, a obłożenie niewielkie. Większość zapewne wybiera hotele, gdzie mają do plaży dwa kroki. Do użytku duży basen, sporo zieleni. Przemiła obsługa. Można porozmiawiać zarówno z kelnerami, recepcją, jak i bardzo miłą kadrą sprzątającą. Czas płynie tu lekko i przyjemnie.

5.5/6

Elżbieta Bydgoszcz 06.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Pobyt w hotelu

Hotel bardzo ładnie położony wśród zieleni.Ogród zadbany.W basenie woda przyjemna,czysta.Miałyśmy pokój na parterze w sadzie cytrynowym.W tym roku maj chłodniejszy niż zwykle.W związku z tym wilgoć, wilgoć.Okna płakały po nocy.Skromne pakiety lunch box-y w stosunku do obfitości jedzenia na miejscu/gdy wycieczka była przed 7.30/Ogólnie pobyt przyjemny

5.5/6

Krzysztof, Wrocław 30.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Spokojny i sielski wypoczynek

Zamierzaliśmy odpocząć od rytualnej codzienności i monotonii pracy. Nasycić się nieprzesadną egzotyką i elementarnym komfortem. I to dostaliśmy w wymiarze przekraczającym nasze oczekiwania. Wzorowo zorganizowany przelot tam i z powrotem, dowóz do hotelu i na lotnisko. Niezakłócona niczym beztroska pobytu w kameralnym, urokliwym hotelu idealnym na wypoczynek bez szaleństw.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem