Kategoria lokalna: B
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Największym i niestety prawie jedynym plusem było położenie hotelu (głównego budynku)- piękny krajobraz, połączenie gór i morza. Prywatna, ładna plaża to dodatkowy atut. Przystanki autobusowe zlokalizowane blisko budynku głównego-warto pojechać zobaczyć Rethymno czy Chanie Duży, czysty i dobrze wyposażony pokój (jak na pokój ekonomiczny byłam bardzo pozytywnie zaskoczona). Największy minus to oferta "all inclusive"- zdecydowanie nie powinno się nazywać tego takową formą wyżywienia. Posiłki były większości niesmaczne, monotonne a w dodatku wybór był znikomy. Zazwyczaj wystawiane były cztery bemary z jedzeniem na ciepło. O owocach czy warzywach można było pomarzyć. Jeden owoc zazwyczaj od biedy pokrojony i rzucony na półmisek znikał w mgnieniu oka. Ze świeżych warzyw tylko cebula, w innym wypadku skapciałe pomidory w zalewie.. Kawa tylko w wybranych godzinach (15-17). Jeśli chodzi o herbatę to prawdopodobnie tylko przy śniadaniu, oczywiście rozrobiona lura w dystrybutorze. Napisałam prawdopodobnie ze względu na sytuację, gdy zapytałam o herbatę w budynku, w którym znajdował się mój pokój (budynek Beach Garden) arogancki, siwy pan odpowiedział, że "PO HERBATĘ TO MOGĘ SOBIE IŚĆ DO SKLEPU". Z czymś takim nigdy się nie spotkałam, w szczególności nie sądziłam, że w hotelu świadczącym usługi w formie all inclusive będzie miało to miejsce. Na temat wcześniej wspomnianego pana mogłabym napisać esej, a dokładnie jego wyrachowania, arogancji i łaski , z którą miałam wrażenie robi wszystko będąc opiekunem baru i budynku. W skrócie współczuję wszystkim, którzy mieli z nim do czynienia. Przejście do budynku głównego odbywa się przez AUTOSTRADĘ, warto o tym wspomnieć w ofercie, ponieważ osoby z różnymi dysfunkcjami ruchu mogę mieć problem z przedostaniem się na drugą stronę. Podsumowując bardzo słabo jeśli chodzi o kwestię świadczonych usług, piękne widoki bronią tylko ten hotel, by nie napisać całkiem negatywnej opinii. Kwotę blisko trzech tysięcy za tygodniowy pobyt uważam za zbyt wysoką. Szkoda, gdyż hotel ma potencjał i mógłby naprawdę świetnie prosperować.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odpoczywaliśmy tutaj jako rodzina z dwojgiem dzieci. Hotel jest całkiem niezły. Średnia wieku gości to 55+. Wyżywienie w restauracji jest monotonne. Program animacyjny jest minimalny i skierowany głównie do osób starszych. Brakuje atrakcji dla dzieci. Sprzątanie pokoju odbywa się tylko na życzenie, zgłoszone z jednodniowym wyprzedzeniem. Aby zająć leżak na plaży, trzeba wstać o 6 rano i zostawić na nim ręcznik jako rezerwację. Z pozytywnych stron: przyzwoity pokój, ładny widok, całkiem dobra plaża.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niedawno wróciłam z wakacji w hotelu Kavros Beach. Zacznę od wydarzenia, które sprawiło, że po pobycie w ośrodku pozostał duży niesmak. Jak powszechnie wiadomo w hotelach z opcją all inclusive nie jest dozwolone wynoszenie jedzenia ze stołówki. Jednakże znalazłam się w sytuacji, kiedy jadąc na 10 godzinną wycieczkę (hotel nie zapewnia lunch boxów ani cena wycieczki nie obejmuje obiadu) chciałam zrobić sobie dwie (!) kanapki na drogę. Zauważył to jeden z pracowników, prawdopodobnie kierownik stołówki. Zaczął na mnie krzyczeć, że nie tak wolno, zagroził, że będę musiała zapłacić karę. Wskazując palcem w moim kierunku, kazał pilnować mnie jednej z kelnerek, która do końca pobytu w stołówce nie odstępowała mnie ani na krok. Po prostu potraktowano mnie jak złodzieja. W ofercie biura, ani na spotkaniu organizacyjnym nie zostałam poinformowana o takiej ewentualności. Co do pozostałych aspektów zgadzam się z większością recenzujących. Jedzenie i picie niesmaczne, ale do wytrzymania. Sprzątanie pokojów mogłoby być dokładniejsze. Sprzątaczki nie wymieniały ręczników, często nie dawały papieru toaletowego, wyrzucały tylko śmieci i wycierały podłogę. Okolica przepiękna, plaża kilka kroków od hotelu, znakomita lokalizacja do wycieczek we własnym zakresie. Pod tym względem naprawdę polecam. Mimo wszystko po pobycie pozostał niesmak i na pewno nie powtórzę wizyty w tym hotelu.
2.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niestety jak zawsze zaczęlo się od tego, że konsultant na infolinii Raibow nie wyprowadził mnie z błędu. Jesli nie znał na tyle hotelu to jeszt nie przeszkolony, jesli wiedziła to jeszcze gorzej. Rezydentka, która nie potrafi wygzekowoać od obsługi hotelu naprawy drobnej usterki też nie buduje zaufania do firmy. Po dwóch dniach nabawiliśmy się (całą trójka) roztroju żoładkada tego stopnia, że wymagana były wizyta lekarska dla całej trójki. Tak więc od środy nie korzystaliśmy z programu all i większośc posiłków jedliśmy juz poza hotelem. I było cos na rzeczy bo w sobotę przed wejściem do stołowki stał pracownik hotelu i pilnował by wszyscy dezynkofali ręce. O tym wyjezdzie chcę jak najszybciej zapomnieć. Gdyby nie to, że to moja ukochana Kreta to ocena byłaby jeszcze niższa i to zdecydowanie niższa.