Opinie o Kavros Beach
Kategoria lokalna: B
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kuchnia na minus
Mariola 06.10.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeOpiszę wrażenia z pobytu w ramach All inclusive. Na pewno nie polecam hotelu dla tych, co lubią dobrze zjeść. Jedzenie jest monotonne i bez smaku,najgorsze są śniadania i kolacje. Obiady są już lepsze i czasem trafi się coś przyzwoitego. Na duży minus oferta napojów: herbata koszmarna zrobiona jakby z przelanych fusów, z pływającymi paprochami i posmakiem starego termosu do kawy. Kawa nie jest kawą tylko zbożówką, a cola niczym nie przypomina coli. Jednym słowem paskudztwo. W programie all karta alkoholi uboga, i co najgorsze podają w plastikowych kubkach, które potem leżą na plaży. Dodatkowym minusem jest to,że napoje powinny być dostępne cały czas a nie tylko w wyznaczonych godzinach. Na plus miła obsługa, ładny ogród, zadbane pokoje, łazienka czysta oraz blisko do plaży. Jednak kameralnie i cicho nie jest, bo niedaleko jest trasa przelotowa i sąsiadujące hotele z imprezami do późnych godzin nocnych. Podsumowując nie jest totalnie źle ale biorąc pod uwagę jedzenie to zdecydowanie odradzam.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy w Kavros Beach
Sławek 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeByłem z żoną na wczasach 9-20.07.2025. Hotel ma 3 * więc się wiele nie spodziewaliśmy ale na pewno nie spodziewaliśmy się tego ,że przy opałach 34-36 stopni stołówki nie były klimatyzowane. Podczas posiłków pot lał się po plecach. W pokojach klimatyzacja była odpłatna ( my akurat nie płaciliśmy bo to mieliśmy w pakiecie z Rainbow ) . Parasol i leżaki na plaży były bezpłatne ale cóż z tego jeśli przyszliśmy na plażę po śniadaniu ( ok.9.00 ) to wszystkie leżaki były zajęte . Polowanie na leżaki zaczynało się już wcześniej, wieczorem w przeddzień lub o 6.00 rano. "Cwaniacy " pozostawiali ręczniki na leżakach. Cóż z tego ,że na plaży hotel umieścił napis ,, Proszę nie zajmować leżaków ręcznikami gdyż będą one zabierane " skoro nikt tego nie egzekwował ! Posiłki były mało urozmaicone. Sprzątanie pokoi odbywało się na zgłoszenie gości i nie było w tym ograniczeń. Żadnych animacji hotel nie organizował. Na trenie całego ośrodka było czysto. Nie jest o miejsce dla lubiących luksus ale dla osób , które chcą odpocząć z dala od hałasu .
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Średni hotel z potencjałem
Patrycja, Limanowa 08.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiHotel jak na 3 gwiazdki wypada średnio. Pokoje w porządku, spełniały nasze oczekiwania, łazienka też byłaby w porządku gdyby nie problem z ciśnieniem ciepłej wody pod prysznicem. Na 7 dni pobytu chyba tylko 3 dni dało się bez problemu przełączyć strumień ciepłej wody na słuchawkę. Jeśli chodzi o jedzenie każdy może coś wybrać dla siebie, jednak posiłki nie są wysokiej jakości. Nie jestem zbyt wybredna w jedzeniu, ale jak dla mnie były niezbyt smaczne. Hotel ma super lokalizację, przy samej plaży, w pobliżu sklepy i restauracje.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kavros
Aneta 20.08.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel ogólnie 2 gwiazdki, pokoje sprzątanie tylko na prośbę i tak naprawdę wymienione tylko ręczniki, nawet miotła nikt nie przeleciał podłogi. Kuchnia monottona, zawsze to samo, posiłki ciepłe tylko na początku, później to już szkoda pisać. Są też plusy. Bliskość plazy bo hotel jest przy samej plaży. Basen i bar z napojami. Wycieczki super, Na pochwałę zasługuje opiekunka klienta, która zawsze i o każdej porze był a bardzo pomocna a przy tym bardzo uprzejma.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kavros sierpień 2019
Ewa 19.08.2019 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiHotel składa się z 3 oddzielnych części. Ja miałam okazję spędzić wakacje w części Kavros Garden. Przejście do hotelu Kavros Garden odbywało się przez bardzo ruchliwą drogę ( była możliwość przejścia kawałek dalej tunelem pod drogą narodową). Część Kavros garden bardzo kameralna, przytulna. Duży basen, każdy znajdzie dla siebie miejsce. Bar w lobby całkiem spoko, ale alkohole mega kiepskie. Piwo bardzo słabe, wina tak samo.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje na 3 (z minusem)
Ignacy 31.03.2014 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWybór oferty hotelu Kavros Beach w moim wypadku podyktowany był przede wszystkim aspektem ekonomicznym. Tym niemniej mam poważne wątpliwości czy efekt wart był swojej ceny. Prowizoryczne all inclusive, brak wi-fi w pokojach (co jednak nie do końca zgadzało się z ofertą) to tylko niektóre z elementów, na których się zawiodłem. Ale od początku: pierwsze wrażenie zawsze jest bardzo istotne. W przypadku tych wakacji będzie to widok pokoju hotelowego zaraz po zameldowaniu. Wystrój rodem z nadbałtyckich Domów Wczasowych (wzbogacony o klimatyzator, mały telewizorek LCD i lodówkę, która jednocześnie pełniła rolę podstawki pod TV). Zasilanie oczywiście uruchamiane kluczem, więc albo wypoczynek na plaży, albo chłodząca lodówka. Zostaliśmy umieszczeni w "nowszej" części ośrodka, która niestety nie była połączona z resztą terenu i do recepcji lub stołówki trzeba było przejść kilkadziesiąt metrów wzdłuż jezdni. Na szczęście z tej części również można było bezpośrednio dostać się na plażę, więc odległość od reszty obiektów hotelu była tylko małym minusem. Plaża: jak na standardy śródziemnomorskie dosyć piaszczysta, ale miłośnicy bosych wędrówek brzegiem morza nie uświadczą zbyt długich spacerów, gdyż idąc w stronę miasta ładujemy się w tumult wczasowiczów z innych hoteli, a w drugą - w co raz większy deficyt piasku i bardziej kamienistą plażę. Leżaków była wystarczająca ilość (nie trzeba było rezerwować ich ręcznikami o 6 rano), ale podyktowane było to bardziej tym, że większość gości hotelowych preferowała leżaki nad basenem (skąd bliżej do baru :)). Rzeczą trochę irytującą był brak jakiejkolwiek obsługi hotelowej na plaży, przez co na leżakach często jak gdyby nigdy nic odpoczywali sobie czarnoskórzy handlarze wszelakich badziewi. Baseny: były dwa, oblegany duży przy barze i mniejszy, w "nowszej" części, z którego w porywach korzystało do 5-6 osób. Niestety wybierając mniejszy trzeba było liczyć się z tym, że w razie pragnienia po coś do picia trzeba było zastosować kilkuminutową wędrówkę. Obsługa i recepcja: bez większych zastrzeżeń, acz za dostarczanie sygnału wi-fi na cały hotel odpowiadał domowy router na recepcji, więc osoby potrzebujące sprawdzić maila częściej niż raz na tydzień zmuszone są do częstych wędrówek do hallu, natomiast znajomość języka polskiego na recepcji może być pewnym udogodnieniem dla wypoczywających i liczona jako plus. I to chyba tyle, bo dalszych atrakcji/animacji (dyskotek czy rywalizacji sportowych) w hotelu nie było. Jedzenie: niestety po wystroju pokoi jest to drugi największy mankament Kavros Beach. Monotonne i często niesmaczne, po wielokroć powtarzany schemat: makaron + tłusty sos ze śladowymi ilościami mięsa. Przez przypadek właśnie tam po raz pierwszy jadłem króliki :( Reasumując: oceniam na 3/6, mimo, iż miałem racjonalne nadzieje związane z wypoczynkiem w tej klasie cenowej, to jednak Kavros Beach polecałbym bardziej pod wakacje studenckie (niezła baza wypadowa do innych atrakcji wysypy) aniżeli rodzinne. W mieście można wypożyczyć samochód, pod samym hotelem jest przystanek autobusowy, a w najbliższej okolicy market. Najbliższa apteka, której niestety potrzebowałem podczas swojego wypoczynku to ok. 15 min drogi piechotą w jedną stronę. Jedzenie i plaża co prawda pod nosem, ale jakościowo szału nie było.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Kavros Beach
Kasia 24.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parzeJedzenie hotelowe DRAMAT, nie wiem skąd tyle opini że smaczne 😒 odradzam pobyt z dziećmi, my jedliśmy niewiele a dzieci tu przebywające to chyba nic, zostaje jedynie żwywienie poza hotelem. Byłam już w kilku hotelach tego typu ale nigdy nie spotkałam się z takim jedzeniem, minimalne kawałki mięsa lub ryby, ludzie rzucają się żeby coś upolować 😱. Hotel czysty, standard hotelu *3, plaża fajna, dobra baza wypadowa.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
dla mało wymagających
Katarzyna, Warszawa 28.03.2014 | Tagi: 46-55 lat, w parzegdyby jedzenie było lepsze, a trunki w barze nadawały się do wypicia,to byłoby ok, pomijając nieco obskurne,ale czyste łazienki. W pobliżu jest sklep-można się ratować,ale po co wtedy opcja all inclusive?Zdecydowanie lepsza byłaby tańsza forma z 2 posiłkami.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek Kavros
MONIKA, Kurów 31.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiJedyny plus hotelu to bliskość do plaży. Pokój bardzo skromnie urządzony, w hotelu słabe wifi, monotonne śniadania. Sprzątanie pokoju i zmiana ręczników tylko po zgłoszeniu w recepcji. W miejscowych sklepach brak wody w szklanych butelkach.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena Kavros-niezapomniane wakacje
Joanna 14.08.2020 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąNiezapomniane wakacje w czasie koronawirusa. Cudownie spędzony czas z najbliższymi, smaczne greckie, lokalne jedzonko. Pyszne owoce, soczyste pomidory. Niesamowite miejsca, plaże z różowym piaskiem, z lasem palmowym, słodkowodne jeziorko z żółwiami.Wow. Zapraszam Was na tę wyprawę w zmysłowe smaki, powabny zapach, w nieznane......a raczej w znane na Kretę !!!