Opinie o Kavros Beach
Kategoria lokalna: B
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam
Łukasz, Przyszowice 07.07.2019 | Tagi: do 25 lat, w parzeBardzo polecam Hotel Kavros Beach wszystko okey jedzenie pyszne, super obsługa, pokoje codzienie sprzątanie. Ośrodek bardzo zadbany. Bardzo polecam ten hotel.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Kavros Beach
Paweł 09.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąJak dla mnie i naszej rodziny hotel Kavros Beach do polecenia, my bawiliśmy się świetnie na urlopie. Hotel i miejsce dobre jako baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jestem bardzo zadowolona
Anna Krystyna, Aleksandrów Kujawski 29.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiPrzed paroma dniami wróciłam z wakacji. Pobyt w Hotelu był bardzo przyjemny, pokoje czyste. Plaża również czysta, leżaki oraz parasole zadbane. Okolica bezpieczna. Jedzenie bardzo dobre, obsługa wspaniała, niestety moskitiera albo urządzenie przeciwko komarom niezbedne w pokojach, łazienka ok, ale prysznic bez kotary i woda prystkala po łazience. Pani barmanka najwspanialsza.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wszystko zgodnie z opisem
RYSZARD, 16.10.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzewszystko zgodnie z opisem , czysto , autobus pod hotelem ,wybór jedzenia, soki, napoje ok, atrakcje w poblizu
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
THE BEST KRETA
Kalina, Dobre 15.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parzeJeden z najlepiej położonych kompleksów hotelowych, przy plaży strzeżonej, wokół zmienne krajobrazy, blisko do miast i atrakcji wyspy, personel pomocny i życzliwy zarówno w recepcji jak i w restauracji, bar ok. ale tylko przy plaży. Warto zahaczyć Kavros Beach.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kolejny udany pobyt w Kavros Beach
Ilona, Łódź 28.06.2021 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWróciłam po dwóch latach i myślę, że to najlepszy dowód, że warto spędzić urlop w Kavros Beach. Hotel 3 gwiazdkowy więc cudów nie oczekujcie ale jest pięknie. Widok na morze i góry- cud. Zachody słońca w barze przy basenie kolejny cud. Obsługa hotelu przyjazna i dokładają wszelkich starań, by goście byli zadowoleni. Barman Darek jest polakiem :) Animator na 5 plus. Jedzenie w porządku- zawsze można znaleźć coś dla siebie. Trochę zmian nastąpiło w związku z zaleceniami covidowymi ale nie były bardzo uciążliwe. Sprzątanie zamawia się w recepcji dzień wcześniej. Położenie bardzo dobre do zwiedzania zachodniej i środkowej Krety. W miasteczku kilka tawern, sklepiki z pamiątkami, wypożyczalnie samochodów, rowerów, i skuterów. Polecam i na pewno jeszcze wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
kavros beach
KATARZYNA, Grudziądz 17.11.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąhotel rewelacja wszystko co potrzeba do wypoczynku. jedzenie smaczne i wystarczająca ilość. plaża super i widoki obłędne
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pierwszy, bardzo udany pobyt w Grecji. Chętnie jesxczectu wrócę!
Urszula 28.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, samemuDla mnie byl to potrójny, pierwszy raz, a mianowicie: pierwszy raz w Grecji, pierwszy wyjazd "All inclusive" i w opcji "last minute". W drodze towarzyszyło mi trochę obaw i wątpliwości, lecz wyjazd udał sie wspaniale. Pogoda dopisała (bez upałów), zostało wiele pięknych wspomnień i zdjęć oraz chęć wybrania się w nastepna podróż. Zrelaksowałam się, odpoczęłam, popływałam w morzu i basenach, opaliłam się, zwiedziłam kilka pdxepieknych miejsc, malownicze góry, urocze wodospady, starożytne zabytki, górskie jezioro z krystalicznie czystą wodą. Zwiedzać można z Rainbow lub indywidualnie. Pobyt all inclusive jest mniej intensywny od wycieczek, ale może być równie ciekawy. Tylko od nas zależy, jak sobie zorganizujemy i spędzimy czas: czy będziemy tylko w hotelu, czy zwiedzimy okolicę, zabytki osobliwości. Hotel trzygwiazdlowy, bez luksusow, w świetnej lokalizacji, spełnił oczekiwania. Pokój: duzy, przestronny, czysty, zadbany, dobrze wyposażony.. Personel hotelu: my, uczynny. Hotel posiada dwa duże, czyste baseny, zadbany ogród i otoczenie, niska zabudowę, piaszczystą plażę z parasolani, leżakami, małymi stolikami. Urzekł mnie piękny widok na morze, otoczone górami. Posiłki i napoje; urozmaicone, dobrej jakości; każdy mógł wybrać coś dla siebie. Miejscowość: nieduża, ale ładna, liczne sklepiki, tawerny, kawiarnie, świetna baza do zwiedzania dobre skomunikowana z innymi miejscowościami, które również warto zobaczyć. Wadę stanowi na pewno ruchliwa ulica do przejścia, do drugiej części hotelu, ale można też korzystać z pobliskiego tunelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Doskonały
Roksana i Sandra 21.07.2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąLipiec 2017 Cudowne wakacjie!! Pokoje czyste, nowe meble, wyremontowana łazienka, sprawna klimatyzacjia sterowana indywidualnie. Room serwice co 2 dni a czasem nawet codziennie zmieniana pościel, ręczniki. Jedzenie pyszne , być może w porównaniu z hotelem pięcio gwiastkowym mało urozmaicone ale smaczne i świerze. Obsługa hotelowa przemiła. Pan rezydent Artur przesympatyczny, przemiły i pomocny człowiek. Wspaniałe wycieczki. Animacjie dostępne w hotelu to Aqua gim, siatkówka plażowa, dart, mini disco dla dzieci, ping pong. Dostępna siłownia, kort tenisowy. Codziennie w barze przy basenie wspaniałe dyskoteki. Polecam pokoje standardowe nie ekonomiczne. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś tam wrócimy.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo udane wakacje.
Dorota, Rzeszów 24.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel pięknie położony, wszędzie czysto. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Wyżywienie bardzo dobre, wszystko świeże i smaczne.