Opinie klientów o Kavros Beach

4.3 /6
566 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
5.1
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.0/6

Mariola, Zabrze 21.08.2022

Może być

Hotel miał być przy samej plaży, na miejscu okazało się, że pokój, który dostaliśmy jest w innym budynku oddalony 300 metrów od plaży, a żeby na nią się dostać jak i na posiłki, które były tylko w hotelu głównym, trzeba było przebiegać przez drogę szybkiego ruchu (brak jakiegokolwiek przejścia dla pieszych). Łóżko małżeńskie to 2 pojedyncze łóżka dosunięte do siebie, które były różnej wysokości. Siłownia to 1 sztanga, z 20kg ciężaru i ławeczka. Jedzenie dobre i na bieżąco donoszone.

2.0/6

Aleksandra, Borowa 05.09.2021

Tragiczne jedzenie

Hotel w dobrym standardzie jak na 3 gwiazdki. Basen czysty, części wspólne również. Sprzątanie w pokojach tylko po wcześniejszym ustaleniu. Hotel przy samej plaży, która jest trochę zaniedbana. Plaża piaszczysto-kamienista, wokół leżaków sporo patyków, ostrych kamieni. Ciężko przejść bez butów. Najsłabszym punktem było jedzenie- mały wybór, niesmaczne, tluste, codziennie to samo. Na obiad zawsze mięso wieprzowe w tłustym sosie, niesmaczne. Nigdy nie trafiliśmy na kurczaka. Mały wybór warzyw, zawsze tylko pomidor, Ogórek, cebula.. Z owocami podobnie. Jak jednego dnia pojawiły się frytki, to już był rarytas. Napoje również bardzo słabej jakości, sztuczne. Obsługa hotelu miła, kontakt z rezydentem również bez zarzutu. Gdyby nie to okropne jedzenie, to ocena hotelu byłaby na prawdę dobra.

2.0/6

HENRYK, Oleśnica 19.08.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Rozczarowanie

Kupując hotel kierowałam się jego położeniem- przy plaży. Kupiłam Kavros Beach, a zostałam zakwaterowana do Kavros Garden. Oczywiście żadne próby rozwiązania problemu nie przyniosły rezultatu. W hotelu klasyczne tłumaczenie o pełnym komplecie gości. Rainbow na infolinii to jakieś nieporozumienie. Wytłumaczenie biura było takie, że jest to kompleks 3 hoteli, a pokoje ekonomiczne są w Kavros Garden. Wszystko rozumiem, ale dlaczego płaciłam około 500 zł za osobę więcej za Kavros Garden skoro kupiłam Kavros Beach??? Notabene na zdjęciu powyżej Kavros Beach. Zatem ta sytuacja zaważyła na tym, iż pobyt miałam nie taki jak planowałam.

2.0/6

Grzegorz 03.08.2016

Hotel dobry, ale...

Jedzenie tragiczne! Nie obyło się bez biegunek, wymiotów i wysokiej gorączki. Stały, monotonny zestaw niezbyt smacznych potraw (twarde ziemnieki i brukselka, śmierdząca baranina (jagnięcina?) sos tzaziki nie przypomina smakiem prawdziego sosu. Poza tym jedzenie zimne. Dopuki nie zmienią kucharza nie mogę polecić, chyba że z opcją bez wyżywienia.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem