Opinie klientów o Kavros Beach

4.3 /6
555 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
4.6
Plaża
5.1
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
3.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Pobyt 14-25. 06.br Asia i Andrzej, Kwidzyn 11.07.2021

Hotel 3*oceniamy na 6

Drugie wakacje w Grecji po 2-letniej przerwie .Pobyt dwutygodniowy bardzo mile spędzony. Hotel na 6

6.0/6

Arkadiusz, Warszawa 16.08.2019

Wczasy przełom lipca i sierpnia 2019

Pobyt w Kavros Beach bardzo udany. Posiłki bardzo obfite i różnorodne, smaczne. Plaża i jej wyposażenie wystarczające w stosunku do potrzeb gości, leżaki żółte przy korcie mniej oblegane , ale wejście do wody bardziej wymagające za sprawą kamyków. Basen wystarczający dla gości hotelowych. Żenujące zachowanie związane z zajmowaniem na cały dzień leżaków to temat niezmienny i według mnie nie do przeskoczenia - pomimo próśb rezydentki te same osoby zajmowały leżaki na cały dzień kładąc ręcznik. Bufet dobrze zaopatrzony z bardzo miłą obsługą. Animator Pan Smith bardzo dynamiczny i pomocny. Dzieci mają swój mały brodzik i salę zabaw z animatorką. Rezydentka p. Beata Tymoszuk bardzo profesjonalna i bardzo pomocna, odpisuje na smsy, odbiera telefony, informuje i doradza. Wycieczka na Elafonisi , którą wykupiłem na miejscu w Rainbow bardzo dobrze zorganizowana i zgodna z opisem na stronie biura. Recepcjonistki pomocne, uśmiechnięte ( zwłaszcza Katarina ) - mówiące dobrze po angielsku, jedna z nich mówi po polsku. Pokoje skromne, ale czyste i odnowione ( mój pokój z widokiem na morze ). Kavros to mała mieścina z dobrze zaopatrzonym marketem przy samym hotelu. Polecam hotel, ponieważ te trzy gwiazdki w tym przypadku są jak najbardziej zasłużone.

6.0/6

TOMASZ, ZORY 08.10.2020

Kavros Beach

hotel 3* wyposażenie zgodne z ofertą. Miejscowość , basen, plaża, morze cudowne oferta przeznaczona dla wypoczynku i zwiedzania.

6.0/6

Janusz, Warszawa 15.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Idealny wypoczynek

Spędziliśmy kolejny idealny wypoczynek na Krecie. Świetne warunki, obfite jedzenie, wspaniała pogoda, liczne i udane wycieczki.
1456139
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem