Opinie klientów o Kriti Beach

4.5 /6
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
6.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
4.0
Sport i rozrywka
0.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Małgorzata, Kraków 14.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Podróż poślubna

Pobyt udany, Rethymno przyjazne turystom, jest co zwiedzać i wypoczywać na plaży po drugiej stronie ulicy. Doskonała baza wypadowa do Chanii i Heraklionu - z dworca punktualnie kursują autobusy. Wycieczki proponowane prze biuro za drogie. Transport na nie doskonały, punktualny , ale brak koordynacji przy wejściu na prom płynący na Santorini. Hotel przyjazny niepełnosprawnym wózkowiczom. Polecamy pomimo wysokiej ceny.

4.0/6

Para z Podlasia 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Kriti w Rethymno

Dobre połączenia lotnicze - wylot na Kretę i przylot do Warszawy o przyzwoitych porach, samolotami LOT. Hotel Kriti Beach klasyfikowany jest jako 5*. Praktycznie są to 4*. Faktycznym plusem jest lokalizacja hotelu w centrum miasta a jednocześnie przy piaszczystej plaży. Bezpłatne leżaki i parasole na plaży. Kuchnia w miarę urozmaicona, lecz potrawy słabo przyprawione. Napoje do lunchu i kolacji dodatkowo płatne. Przesadą i zachłannością jest jednak cena 3€ za buteleczkę wody 250 ml. Ogólnie jednak oceniamy pobyt pozytywnie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem