Opinie klientów o Memory Boutique

1.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
2.0
Plaża
1.8
Pokój
1.3
Położenie i okolica
4.0
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
1.0
Wyżywienie
1.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

2.0/6

HALINA, ISTEBNA 24.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Wczasy all-inclusive 10 dni

Hotel oceniam na dwugwiazdkowy zamiast czterogwiazdkowy w ofercie. Pokoje brudne, pajęczyny, nie działała klimatyzacja przez 3 dni , tv nie działa, łazienka w opłakanym stanie, urwanie drzwi kabiny prysznicowej, przez cały okres pobytu nie była sprzątania, plamy na ścianach po zabitych pomiarach. Barek: /tylko piwo i wino z kartonu, podawane w plastikowych kubkach/,brak jakichkolwiek drinków mimo, że były w ofercie. Wyżywienie monotonne i raczej zimne. Obsługi w JADŁODAJNI praktycznie żadnej, samodzielne odnoszenie naczyń przez gości.

1.5/6

Iwona, Radom 10.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Memory Boutique do którego lepiej nie jechać.

Pobyt na Krecie, jako wyspie bardzo polecam. Tak jak i uczestnictwo w wycieczkach. Ja wzięłam udział w wyjeździe na wyspę Spinalonga i zwiedzanie pałacu w Knososs. Natomiast całkowicie odradzam pobyt w tym hotelu. Jeśli możecie to wybierzcie sobie inny. Opis przedstawiony na stronie kompletnie się nie zgadza z rzeczywistością. Jedzenie było niesmaczne i tłuste. Osoby nie mogące spożywać glutenu będą głodować. Basen w połowie napełniony wodą a leżaki powinni wymienić lata temu. W pokoju robactwo i łazienka w której ciężko wziąć prysznic. Plaża zajęta płatnymi leżakami (po 10euro). Tylko niewielki kawałek z boku gdzie można rozłożyć ręcznik. Trzeba tam uważać, bo w wodzie w tamtym miejscu są bardzo śliskie kamienie. Zaznaczam że na Krecie jedst bardzo mało piaszczystych plaż. Głównie koło gwiazdkowych hoteli. Wybierzcie inny hotel. Dobrze wam radzę.

1.0/6

Beata, Lódź 09.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Wakacje 2023r.

Hotel w opłakanym stanie, remont jest tu bardzo potrzebny. Obsługa na niskim poziomie, niezbyt sympatyczna. Jedzenie bardzo słabe, bez wyboru. Owoce przechodziły 3 życie 😉 Pokoje nie sprzątane, meble z odzysku, ale w najgorszym stanie były łazienki. Stach było się tam umyć. Podłogi w całym hotelu były wyłożone starymi, wypaczonymi panelami. Basen malutkich rozmiarów, nie czyszczony, leżaki uszkodzone. Bar przy basenie niestety nie był czynny. Zresztą do picia było tylko piwo i słabej jakości wino z nalewaka. Drinki, mimo że były w ofercie niestety tylko za dodatkową opłatą można było dostać. Przekąski niestety też nie były dostępne. Bardzo cieszyliśmy się, że biuro przeniosło nas do innego hotelu i w Memory Boutique spędziliśmy tylko 1 dobę. Nie polecam tego hotelu, a wręcz odradzam. Oferty wyglądają zupełnie inaczej niż rzeczywistość.

1.0/6

Wiesława, Dobiegniew 25.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Miały być wymarzone wakacje na miejscu porażka!!!

Hotel nie spełnia oczekiwań czterech gwiazdek byłam 3 tygodnie temu brudno karaluchy jedzenie podawane na talerzu mimo zapłaty all inclusive wyboru żadnego ciast zero owoce na 3 osoby krojone w plasterki na talerzu 1 pomarańcz 1gruszka i jabłko przez 8 dni nędza nigdy więcej takiego urlopu !!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem