Kreta i Santorini - Egejskie Perły

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.7 /6 ( 7 opinii )
Wąwóz Samaria • niesamowity Heraklion • Santorini - królowa Cyklad • rejs na wyspę Spinalonga • labirynt Minotaura w Knossos • starówka w Rethymnonie • Cretaqurium w Chersonissos

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Przelot do Chanii. Po przylocie transfer i zakwaterowanie w jednym z hoteli w prefekturze Chania. Czas na odpoczynek po podróży. (Trasa ok. 30 km).

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd w kierunku południowym od Chanii i wizyta w Ogrodzie Botanicznym. Spacer po ogrodzie poprzedzony będzie ciekawą prezentacją na temat diety kreteńskiej, uznawanej przez znawców kuchni za najzdrowszą na świecie. Po spacerze (1,5 - 2 godz.) lunch przygotowany w oparciu o kreteńską „filozofię gotowania”. Po lunchu udamy się w kierunku Półwyspu Akriotiri, gdzie na Wzgórzu Profitis Ilias odwiedzimy grób jednego z ważniejszych polityków kreteńskich Elefterisa Venizelosa. Ze wzgórza roztacza się fantastyczna panorama na zachodnie wybrzeże i stolicę regionu - Chanię. Popołudniem pojedziemy do Chanii na dwugodzinny spacer po starym mieście z uwzględnieniem najważniejszych zabytków (m. in. rynek miejski, kościół Agios Nikolaos, Katedra Mitropolis). Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/***
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc.
Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w wybranym przez Państwa hotelu. Dopłaty za przedłużenie w tabelce cenowej. Opisy obiektów w sekcji Kreta.Więcej propozycji w katalogu „Wypoczynek Kreta” i w systemie rezerwacyjnym.
Do dyspozycji gości
w hotelu recepcja, restauracja i bar, część hoteli posiada basen
Wyżywienie
śniadania. Za dopłatą obiadokolacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chanii, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie
(7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Za dopłata obiadokolacje (7).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie, tj. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników - ok. 110 EUR, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/kreta-i-santorini-egejskie-perly/zakwaterowanie-ksa
 
 
 
4.7 Ocena ogólna tej wycieczki
4.5
Program wycieczki
5.5
Pilot
5.4
Transport
4.1
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
3.7
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.