Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu. Istnieje możliwość dopłaty do obiadokolacji. (obowiązkowa dopłata do obiadokolacji w terminie 10.07.2023-27.08.2023).

Program sportowy i animacyjny

Hotel oferuje basen kryty z wodą morską, baseny zewnętrzne, wanny z hydromasażem oraz codzienne programy animacyjne dla całej rodziny. W Uzdrowisku Botanicznym Aura można zrelaksować się w saunie fińskiej, saunie bio lub saunie rzymskiej. Na terenie SPA znajduje się także strefa relaksu, łaźnia turecka i 9 pokoi zabiegowych, w których można skorzystać z masaży lub zabiegów na twarz i całe ciało (zabiegi są dodatkowo płatne).

Dodatkowe informacje

Kategoria lokalna

****

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7, 10 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, zdalną (telefoniczną) opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Inne

CHORWACJA informacje ogólne

Waluta
HRK - Chorwacka Kuna. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić dolary i euro.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Przy pobytach do 90 dni obywateli polskich nie obowiązują wizy. Wjazd do Chorwacji odbywa się na podstawie dowodu osobistego LUB paszportu.

Czas
Taki jak w Polsce.

Język urzędowy
chorwacki

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Chorwacji trwa od 15 czerwca do końca września.

Wellness Hotel Aurora

Kategoria lokalna: 4

Basen, leżaki i widok na drzewa.
Galeria (21)
Oświetlony basen hotelowy nocą.
Pokój hotelowy z dwoma łóżkami, balkonem i widokiem na morze.
Sypialnia w hotelu z balkonem i widokiem na las.
Pokój hotelowy z balkonem i widokiem na morze.

Atuty oferty

Hotel położony jest w środku stuletniego lasu sosnowego, bezpośrednio przy plaży w Zatoce Słonecznej, co gwarantuje malownicze widoki i bezpośredni dostęp do morza. Oferuje szeroką gamę atrakcji wodnych dla całej rodziny, a także kompleks spa, który zapewnia relaks i odnowę biologiczną dzięki saunom, zabiegom i masażom. Bliskość centrum Mali Lošinj umożliwia łatwy dostęp do lokalnych atrakcji oraz dodatkowych rozrywek, czyniąc go idealnym miejscem na wypoczynek dla par i rodzin.

Cena podstawowa obejmuje: 7, 10 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, zdalną (telefoniczną) opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Hotel

Całodobowa recepcja, restauracja z gotowaniem na żywo, klimatyzowana jadalnia, taras przy restauracji z widokiem na zatokę, kantor wymiany walut, biuro informacji turystycznej, sejf. Za dodatkową opłatą: sala konferencyjna na 350 osób. Zwierzęta do 10kg akceptowane za dopłatą ok. 30 EUR/noc. Parking przed hotelem płatny dodatkowo ok. 10 EUR/doba, w zależności od dostępności.

  • Bezpłatna sieć Wi-Fi

W hotelu dostępne są pokoje dwuosobowe typu Classic powierzchni ok. 20m2 oraz Standard o powierzchni ok. 20m2 dostosowane dla 2 osób (bez możliwości wstawienia dostawki). Wszystkie wyposażone są w szerokie łóżka, balkon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, torbę plażową, szlafrok, kapcie, prywatną łazienkę, telefon, TV Sat, sejf, mini bar (za dodatkową opłatą). Część pokoi gościnnych oferuje widok na morze. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla 1 osoby za dodatkową opłatą.

Położenie

Hotel znajduje się w środku stuletniego lasu sosnowego. Zlokalizowany jest tuż przy plaży w Zatoce Słonecznej. W pobliżu hotelu znajduje się kompleks Family Aqua Fun z licznymi atrakcjami wodnymi dla całej rodziny. Centrum miasta Mali Lošinj znajduje się w odległości ok. 20min spacerem od hotelu. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 2 EUR/dzień/osoba) oraz obowiązkowej jednorazowej opłaty rejestracyjnej ok 4/EUR/osoba, płatne w recepcji.

Mapa

Plaża

Hotel położony jest zaledwie 50m od skalisto-żwirowej plaży z łagodnym zejściem do morza. Udostępnione są na niej prysznice i przebieralnie. Część plaży przeznaczona jest dla naturystów.

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem