Opinie klientów o Iberostar Tainos

4.9 /6
29 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.6
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Wrocław 22.12.2015

Iberostar Tainos

Hotel duży ale bardzo dobry.

6.0/6

Jan, Gołuchów 21.04.2022

Wspaniałe położenie hotelu

Względnie mały hotel położony w bardzo ładnym ogrodzie. W ogrodzie ładna, ciekawa egzotyczna roślinność, pielęgnowana przez ogrodników codziennie. Wspaniała plaża z urokliwym dojściem po drewnianym pomoście ok. 100m. Cechą charakterystyczną hotelu w wystrojach wnętrz jest drewno. Wspaniały dla osób ceniących ciszę i spokój. Codziennie po kolacji występy z gośćmi w antresoli, a późnym wieczorem występy kubańskich artystów w teatrze. Naprawdę wspaniałe! Opis hotelu zgodny z opisem w internecie. Zdecydowanie polecam!

6.0/6

Irena, Cieszyn 29.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

warto było

warto było wybrać ten hotel, wszystko działało bez zarzutu, jedzenie wspaniałe, bary na plaży i przy basenie sprawowały się znakomicie a pogoda przez te trzy dni też nam dopisała.

6.0/6

Anna Malgorzata, Bialystok 26.12.2018

Fajny kameralny hotel

Kameralny hotel z jednym dużym budynkiem głównym oraz wieloma bungalowami rozsianymi po trenie ogrodu tropikalnego. Polecam dopłacić za bungalow z widokiem na basen, w bungalowach podobno lepsze warunki niż w budynku głównym. Basen duży ale nie jest uciążliwy, nie było słychać głosów w pokoju a byliśmy najbliżej basenu. Fantastyczna obsługa - miła, pomocna ale nie nachalna. Zmienialiśmy pokój - żadnego problemu, żadnych pytań wszystko z uśmiechem na twarzy. Smaczne jedzenie w obu bufetach, w bufecie głównym był wielki wybór mięs, ryb, owoców morza, słodkości. Piękne zejście kładką nad ocean. 5 barów, wa bufety, dwie restauracje a'la carte. Pokój sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane. Na basenie i plaży zawsze leżaków starczało. Plaża mega bezpieczna, co chwilę widać patrol policji. Pierwszy raz nie bałam się zostawiać rzeczy i iść do wody na długo. Dużo atrakcji - codzienne lekcje tańca na plaży i nad baseem, codzienne śpiewy granie do obiadu na zewnątrz oraz po kolacji, codzienne show przygotowywane przez młodzież. Dużo animacji dla dzieci, prakrycznie nie było widać, że są w hotelu. Byliśmy tylko tydzień, ale następnym razem odwiedzają Kubę chętnie zatrzymam się jeszcze raz w Iberostar Tainos.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem