WAKACJE W Luksemburgu

21.09.2018 (piątek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
1 621 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Luksemburgu?

Luksemburg:

Stolica:
Luksemburg
Waluta:
EUR
Powierzchnia:
2 586 km2
Liczba ludności:
570 252
Luksemburg to kraj większy niecałe 5 razy od… Warszawy. Ale to właśnie w tym państwie rozwija się świat finansów, a turyści mogą zanurzyć się w świecie imponujących zabytków. Jeśli szukasz niezwykłych przeżyć podczas weekendu czy dłuższego wyjazdu za granicę, wycieczka objazdowa po Luksemburgu lub wszystkich krajach Beneluksu to dobry pomysł. Luksemburg rozpocznij zwiedzać od wypełnionej po brzegi zabytkami stolicy o tej samej nazwie. Monumentalna twierdza Luksemburg, Plac Guillaume II, Pałac Wielkiego Księcia… to tylko kilka miejsc, które warto zobaczyć, nie tylko na last minute. Poza stolicą, warto wybrać się do doliny Mozeli i Ardeny, która zachwyci miłośników przyrody, a także do jednej z wielu winnic. Czeka również niezwykła warownia w Bourcheid czy twierdza w Vianden, a także… zabytki pobliskich państw. Odkryj ten zakątek Europy wspólnie z nami!

Opinie o Luksemburgu

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego państwa

Pogoda w Luksemburgu

W Luksemburgu występuje pogoda podobna do tej, która panuje w Polsce. Kraj znajduje się pod wpływem klimatu umiarkowanego, który charakteryzuje dość łagodny przebieg temperatur w ciągu roku.
Latem termometry wskazują od 17°C w Ardenach do 20°C na południu, choć oczywiście zdarzają się także cieplejsze dni. Zimy są dość łagodne, a podczas ich trwania temperatura waha się od -2°C do 2°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.