Opinie klientów o Albatros Sea World

5.2 /6
108 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.2
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.2
Pokój
5.4
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Witkowski 22.09.2021

Albatros Sea World

Super hotel, gorąco polecamy.

6.0/6

Asia 30.08.2022

Paradise

Spędziłyśmy w hotelu dwa tygodnie. Był to dla nas czas odpoczynku a także możliwość naładowania baterii przed powrotem do pracy. Od samego początku, każda z pracujących tu osób dołożyła wszelkich starań żebyśmy czuły się tu jak w domu. I tak właśnie było. Hotel leży na pustyni, i to dosłownie, najbliższe miasto jakieś 50 km dalej. Pokoje duże, przestronne, dokładnie sprzątane. Restauracji bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż wiadomo jak wygląda to przy dwutygodniowym pobycie. Człowiek w pewnym momencie uważa, że spróbował już wszystkiego i zwyczajnie zaczyna mu się nudzić to jedzenie, oraz wydaje się, że nie ma go za dużo. Basenów aż 17!!! także każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o najmocniejszy punkt hotelu to zdecydowanie animatorzy. Tutaj szczególne podziękowania dla Terezy, dzięki której wróciłyśmy do domu z ogromną dawką energii. Animacji dużo, trwają od 10:30 do 16:30 z przerwą na lunch. Wieczorami codziennie show oraz dyskoteka, także jeżeli ktoś chce się wyszaleć to miejsce jest dla niego idealne! Ludzie, którzy tam pracują, tworzą niesamowity klimat, co sprawia że bardzo ciężko stamtąd wyjechać. Rainbow jako biuro, też bez zarzutów. Wszystko sprawnie, szybko, w razie potrzeby pomocy można się kontaktować z rezydentką przez WhatsApp.

6.0/6

Dominik, Radom 20.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Skuter hotel dla rodziny.

Polecam hotel. Jedzenie super.Czystość super .Pokoje bardzo ładne. Pracownicy na najwyżym podziemie.Plaża super. Animacje dla dzieci super.polecam hotel szczególnie dla rodzin.

6.0/6

Ewa, Zawiercie 30.08.2021

Albatros Sea World

Hotel bardzo duży i piękny, nowoczesny, różnorodne restauracje kawiarnie, super obsługa, fajne animacje dla dzieci i dorosłych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem