Opinie klientów o Kahlberg

6.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.8
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.8
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.8
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, --- 23.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bardzo udany wypoczynek

Hotel spełnił moje oczekiwania, pobyt był bardzo udany, wypoczynek w basenach przeplatany z aktywnością fizyczną - jest gdzie spacerować oraz jeździć rowerami, których wynajem jest w ofercie -polecam :). Personel hotelu uprzejmy i pomocny. Cała Mierzeja to urokliwe miejsce nie przeładowane urbanistycznie i turystycznie. Plaża przepiękna.

6.0/6

Wiesław 21.07.2021

wakacje

Wakacje spędzone w tym malowniczym hotelu należały do jednych z najprzyjemniejszych . Obsługa jak i sam hotel sprawiły , ze mamy w planach wrócić jeszcze raz w to samo miejsce.

6.0/6

Tadeuszak Wojciech, Poznań 22.09.2021

Tygodniowy pobyt w hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej

Bardzo dobre wyżywienie - śniadania i obiadokolacje, na miejscu basen pływacki z ciepłą wodą , sauna , urządzenia do ćwiczeń , fotele do masarzu , rowery, miły personel pomocny przy załatwianiu spraw , na basenie ręczniki codziennie wymieniane , szlafrok raz na tydzień, duży pokój zabaw dla dzieci , możliwość zabrania psa tak do pokoju jak również do restauracji, dostępny internet.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem