Nowa odsłona Grecji

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.7 /6 ( 9 opinii )
Vergina - muzeum we wnętrzu kurhanu • wyrocznia delficka • Ateny i Meteory • starożytna Berea • Wyspa Mysia i Paleokastritsa na Korfu • rejs na Paxos i Antipaxos • dla chętnych przedłużenie pobytu na Korfu!

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot na Korfu w Grecji samolotem charterowym.
Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu. Czas na wypoczynek, plażowanie (w zależności od rozkładu lotów).

Dzień 2

Po śniadaniu  zwiedzanie rozpoczyniemy wizytą w miejscowości Gastouri, w której znajduje się wspaniały pałac Achillion, wybudowany przez austriacką cesarzową Elżbietę (Sissi), będący w późniejszych czasach letnią rezydencją cesarza Wilhelma. Pałac słynie z pięknych ogrodów, w których znajduje się imponująca kolekcja rzeźb przedstawiających greckich bogów, bohaterów i mędrców. Następnie zwiedzanie miasta Korfu (lista UNESCO). Stare miasto Korfu jest jednym z najładniejszych i najbardziej klimatycznych miast na greckich wyspach, jest także ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Wizytówką wyspy jest Pontikonisi, słynna Wyspa Mysia, którą obejrzymy z niewielkiego wzniesienia w mieście. Podczas spaceru zobaczymy między innymi starówkę z portem i fortyfikacją, słynną ulicę Liston z arkadami, w których ulokowane są eleganckie kawiarnie i sklepy.  Po południu przejazd na zachodnie wybrzeże wyspy, do zatoki Paleokastritsa. Proponujemy czas wolny na  plażowanie w tym najładniejszym widokowo punkcie wyspy lub  rejs do grot morskich  (dodatkowo płatny, ok. 10 EUR/os.). Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 110 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem, część hoteli z basenem (7 noclegów).
Pokoje: 2 - osobowe (z możliwością dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją. Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na Korfu w wybranym przez Państwa hotelu.
Do dyspozycji gości
w hotelu recepcja, restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne, wzmocnione. Za dopłatą obiadokolacje.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Korfu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, a za dopłatą obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i systemu Tour Guide - ok. 168 EUR. Orientacyjna cena jednego obiadu ok.10 EUR (podczas objazdu będą organizowane przerwy na lunch).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/nowa-odslona-grecji/zakwaterowanie-ckl
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.7 Ocena ogólna tej wycieczki
4.8
Program wycieczki
4.9
Pilot
3.5
Transport
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.