Odnowa na Evii

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.3 /6 ( 4 opinii )
Wyrocznia i pępek świata w Delfach • Akropol i złota maska Agamemnona w Atenach • Arystoteles na Evii • źródła termalne w Edypsos • pobyt wypoczynkowy na wyspie Evia - hotel z basenem termalnym

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot na lotnisko w Patrze. Spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu nad morzem. Czas na odpoczynek, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd przez most Rio Antirio w kierunku Delf (lista UNESCO). Pięknie położone, na zboczach gór Parnasu, Delfy stanowiły dla starożytnych Greków centrum świata. Wyrocznia delficka była miejscem pielgrzymek ludzi poszukujących boskich porad w sprawach polityki, wojny czy też miłości. Zwiedzimy najciekawsze części antycznej wyroczni: m. in.: Świątynia Apollina, w której urzędowały Pytie, czyli antyczne wróżki, Skarbiec Ateńczyków zbudowany dla uczczenia zwycięstwa nad Persami pod Maratonem i wspaniały teatr, który mógł pomieścić 5000 widzów. Wizyta w muzeum w Delfach, jednym z najatrakcyjniejszych muzeów archeologicznych Grecji. Zobaczymy między innymi : posag woźnicy delfickiego, słynny omfalos - pępek świata oraz rzeźby z czasów archaicznych, klasycznych i hellenistycznych. Przejazd w kierunku Wyspy Eubea (Evia), po drodze przystanek w górskiej wiosce Arachowa, słynącej z miodów, serów i wina a także z pięknych krajobrazów. W dalszej części podróży odwiedzimy Osios Lukas, przepiękny klasztor, jeden z najcenniejszych zabytków bizantyjskich w Grecji, pochodzący z XI w. Przejazd do Arkitsa, przeprawa promowa na Wyspę Evia, zakwaterowanie, nocleg w hotelu AVRA SPA ****. (Trasa ok. 260 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Część objazdowa
Hotele *** (2 noclegi).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc.

Część pobytowa
Hotel AVRA SPA**** - położony jest w zadbanym ogrodzie, 50 m od piaszczysto - żwirowej plaży, w samym centrum uzdrowiska Edypsos, (5 noclegów) Pokoje: 75 wygodnie urządzonych poko 2-, 3 - osobowych (pokoje z łóżkiem małżeńskim lub 2, 3 pojedynczymi łóżkami). Wszystkie pokoje posiadają: łazienkę (suszarka do włosów), klimatyzację, TV, lodówkę, balkon z widokiem na basen lub bocznym widokiem na morze.
Do dyspozycji gości
Część objazdowa: w hotelu recepcja, restauracja i bar, część hoteli posiada basen.Część pobytowa: 24 - godz. recepcja z lobby, restauracja główna, bar, basen z wodą termalną, w którym znajdują się liczne dysze, bicze wodne do masażu całego ciała i rozsuwanym dachem (w zależności od pogody). Ponadto w hotelu: sejfy w recepcji (gratis), sala telewizyjna, stoły do gier. Hotelowe SPA oferuje szeroki zakres zabiegów terapeutycznych i pielegnacyjnych (dodatkowo płatne).
Wyżywienie
Część objazdowa: śniadania kontynentalne wzmocnione. Za dopłatą obiadokolacje.Część pobytowa: śniadania (bufet kontynentalny wzmocniony). Za dopłatą obiadokolacje (sałatka, danie główne do wyboru, deser).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Patry, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem, przeprawy promowe, śniadania (7), 2 razy dziennie wstęp do basenu termalnego podczas pobytu na Evii, opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Za dopłatą obiadokolacje /7/.

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie, tj. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników - ok. 105 EUR. Uczniowie i studenci proszeni są o zabranie legitymacji.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/odnowa-na-evii/zakwaterowanie-grv
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
6.0
Pilot
6.0
Transport
4.8
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.