Opinie klientów o Paryż i Zamki nad Loarą - wersja lotnicza

5.5 /6
89 
opinii
Intensywność programu
5.6
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mariola, Mińsk Mazowiecki 12.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Paryż i zamki nad Loara

Serdecznie polecamy wyjazd z Rainbow, wycieczka bardzo intensywna, dużo zobaczyliśmy, Łuk triumfalny, Wieża Eiffla, Luwr, kilka muzeów, Panteon, Pani Sylwia super pilotka, wszędzie nas zaprowadzała,a przy zabytkach byli inni przewodnicy :-) hotel był położony blisko metra i z tego względu korzystaliśmy z dojazdu metrem, do punktów z wycieczki,śniadanie było w formie słodkiej , w naszym hotelu była również jajecznica z boczkiem, kawa herbata , jeden dzień był przeznaczony na zamki nad Loara,zwiedziliśmy 3 zami, było sporo czasu wolnego na indywidualne zwiedzanie, dodatkowo wykupiliśmy Paryż nocą - piękne widoki ! Polecamy i pozdrawiamy :-)

6.0/6

Jacek, Mazowsze 30.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniały PARYŻ :)

W ciągu pięciu dni zwiedziliśmy tyle, że samemu na własną rękę trudno by było zwiedzić za dwa tygodnie. Przylot z rana i w ostatni dzień odlot wieczorem. Podziękowania dla Pani Karoliny (pilot wycieczki) za cierpliwość ,służenie zawsze radą, elastyczne podejście i dopasowywanie planu wycieczki do potrzeb. Świetny przewodnik po Paryżu =Pan Mariusz potrafił przekazać swoją wiedzę w ciekawy, atrakcyjny sposób i także z humorem. Zamki nad Loarą = TYLKO Z PANIĄ EWĄ ! Od samego początku potrafiła zainteresować historią Francji, na każdym kroku potrafiła przytoczyć wiele ciekawostek odnośnie zamków (szkoda,że zwiedziliśmy jedynie trzy z nich=czyjemy niedosyt). Bardzo trafnie podpowiadała na temat zakupów pamiątkowych dla siebie. Wycieczka fakultatywna "Paryż nocą" była jedynie dla chętnych , na ktory wszscy byli chętni :) Wspaniałe przeżycie, same atrakcje i najlepsze fotki pamiątkowe z Paryża. Bardzo chętnie z RAINBOWTOUR wybierzemy się ponownie na kolejną oraz kolejne wycieczki z przelotem.

6.0/6

Dorota 04.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

polecam zamki w Dolinie Loary i muzea w Paryżu

Polecam wycieczkę z Panią Violą - pilot z wielkim doświadczeniem, wiedzą, kulturą, cierpliwością, pogodą ducha oraz z Panią Ewą - lokalny przewodnik z wielką wiedzą i poczuciem humoru. Paryż nie rzucił mnie na kolana, acz doceniam bardzo jego architekturę, historię i muzea, przede wszystkim d'Orsay/impresjonistów. Niestety jest nieładnie pachnący, niemal w każdym miejscu. Trzeba mieć też oczy dookoła głowy w metrze i najbardziej ruchliwych miejscach turystycznych. Trwa wielkie sprzątanie na Olimpiadę w 2024 r. Za to zamki w dolinie Loary - cudowne, bogato wyposażone, sielski klimat, wycieczka była ucztą dla ducha i odpoczynkiem od zgiełku Paryża. Nad Chenonceau mieliśmy "nalot' sterowca i balonów, nad naszymi głowami. W Cheverny korowód wenecki. Bardzo dużo zwiedziliśmy w Paryżu, program b. napięty, my akurat mieliśmy 5 pełnych dni zwiedzania, bo tak się ułożyły loty. Hotel Campanille 3* był ok. 1 km marszu od ostatniej stacji metra nr 13, skromny, śniadania w porządku, ręczniki na miejscu, bez insektów i bez sejfu. Fajnie byłoby móc przynajmniej dowody/paszporty zdeponować w sejfie, może jest taka opcja dla grup? Uwaga, osoby z ograniczonymi sprawnościami ruchu, powinny przemyśleć wyjazd lub podjąć z góry decyzję, że nie wejdą do wszystkich miejsc. Grupa fajna nastawiona na zwiedzanie. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Pani Violi i Ewy. Obie Panie "zrobiły" nam wyjazd!!! :-)

6.0/6

Izabela, Jeziorany 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Udana wyprawa.

Wycieczkę rezerwowaliśmy w ostatniej chwili, tak więc kierunek - Paryż - był trochę przypadkowy. I, nie pożałowaliśmy - po wycieczce zostały tylko dobre wspomnienia. Zobaczyliśmy wszystko, co operator zaplanował, byliśmy pod fachową opieką pilota - niezawodnego pana Adama oraz byliśmy raczeni malowniczymi opowieściami na temat odwiedzanych miejsc, i ludzi w przeszłości z nimi związanymi. Rainbow to też był dobry wybór pod względem transportu, zakwaterowania (ręczniki są) i wyżywienia (warto wykupić także obiadokolacje).
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem