Paryż, Zamki nad Loarą, Mt. St. Michel i Szampania - Francuskie Rozmaitości

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.8 /6 ( 15 opinii ) -43% 100%
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Paryż • Dolina Loary • Szampania i Mont Saint Michel - czyli francuskie rozmaitości - 8 dni • Tours • zamki - Amboise i Montresor • niedostępny klasztor St. Michel • Reims i lampka szampana • Paryż i najpiękniejsze zabytki

Terminy i ceny wycieczki 9

1 628 zł
( za osobę / 8 dni )

Data wyjazdu: 29.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1150 km).

Dzień 2

W godzinach wczesnopopołudniowych dotrzemy do stolicy Szampanii - Reims. Zwiedzanie pięknej i koronkowej Katedry koronacyjnej Notre-Dame, Bazyliki Świętego Remigiusza, który w 496 r. ochrzcił króla Franków - Chlodwiga. Następnie zwiedzanie jednej z piwnic, w których produkuje się szampana, gdzie spacerując podziemnymi korytarzami  podziwiać można proces produkcji tego szlachetnego trunku. Następnie degustacja szampana oraz możliwość jego zakupu w butiku. Później czas wolny na spacer po stolicy Szampanii oraz na lunch (we własnym zakresie). Nocleg w okolicach Reims. (Trasa ok. 100 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone na przedmieściach Paryża w pobliżu stacji metra lub RER - (razem 5 noclegów: w Reims -1, w dolinie Loary - 2 i w Paryżu - 2). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc, najczęściej telefonem i TV.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelach j.w. (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań, program turystyczny j.w., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjne ceny biletów wstępu: ok. 190 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.8 Ocena ogólna tej wycieczki
5.8
Program wycieczki
5.9
Pilot
5.5
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.6
Wyżywienie
5.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.