Armada

5.0/6 (5 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Armada
Galeria (22)
Armada
Armada
Armada
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Armada

5.0 / 6(5 opinii)
Atrakcje dla dzieci
0.0
Obsługa hotelowa
4.9
Plaża
5.5
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
2.8
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Magdalena, ŁÓDŹ 24.08.2021

Klimat, klasa i komfort

Idealne miejsce na wypoczynek. Wygodny pokój z łazienką, świetna, legendarna już restauracja na dole z super śniadaniami i znakomitymi daniami a'la carte. Krzyk mew, czasem turkot odpływających kutrów i wszystkie atrakcje Ustki na wyciągnięcie ręki. A do tego przyjazna obsługa - zaczynając od sprzątaczek a kończąc na uśmiechniętych kelnerach. Długo pozostaną mi przed oczami istne "orszaki" kelnerskie, donoszące dania tak, aby WSZYSCY goście przy stoliku dostali jedzenie w tym samym czasie. Ogólnie - hotel i Ustkę bardzo polecam!

6.0/6

Jolanta, Toruń 07.10.2022
Termin pobytu: wrzesień 2022

Pobyt w Hotelu Armada w Ustce

Hotel bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Przede wszystkim fantastyczne położenie przy samym porcie. Wspaniały zapach morskiej wody na dzień dobry. Ustka przywitała nas słońcem, a w hotelu czekała na nas bardzo miła pani, która przekazała nam klucz do pokoju. Pokój mieliśmy z widokiem na port. Pokój był bardzo przestronny, czysty i wygodny. Łazienka też bardzo czysta i duża. Było bardzo wygodnie. Pokój codziennie sprzątany. W pokoju był czajnik, kawa, herbata , cukier oraz woda. Śniadanie było bardzo smaczne, różnorodne i obfite. Restauracja, która mieści się na dole hotelu oferuje fantastyczne dania. Codzienne z niej korzystaliśmy. Obsługa kelnerska bardzo miła. Wszystko nam się podobało. Bardzo blisko jest do plaży i do wszystkich atrakcji Ustki. Pobyt uważamy za bardzo udany i na pewno wrócimy tam jeszcze nie raz.
Pokaż więcej opinii (3)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem