Opinie klientów o Hotel Graal Świnoujście

5.3 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.3
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
6.0
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.3
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr R. 18.08.2021

Nie czekać, tylko tam pojechać :)

Mimo 2 gwiazdek kompleks hotelowy naprawdę na wysokim poziomie. Przemiła cała obsługa, począwszy od osób pracujących na recepcji po panie i pana utrzymujące cały ten kompleks w czystości. Jest basen, sauna, jacuzzi, stoły do ping-ponga, mini plac zabaw dla dzieciaków, miejsce na ognisko, altanka do fajnych biesiad na dziedzińcu wewnętrznym a także oczko wodne z karasiami. Posiłki w formie szwedzkiego stołu - każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia :) Obok jadalni jest również restauracja, w której można bardzo dobrze zjeść. Jako, iż jest to obiekt sanatoryjny, można korzystać także z szerokiej gamy zabiegów różnego rodzaju. Do plaży kilka minut, do granicy niemieckiej także - stąd wszędzie jest blisko i cały czas dzieje się coś ciekawego! Tutaj nie można się nudzić! Tutaj trzeba koniecznie przyjechać i korzystać z tych wspaniałych atrakcji!

4.5/6

Mariusz, Lubin 19.08.2022

Graal

Jak na hotel dwu-gwiazdkowy, to ma dużo plusów. Pierwszy to basen i pozostałe obiekty przy nim. Spokój, cisza. Wyżywienie (śniadania) na dobrym poziomie. Do plaży nie jest daleko. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem