Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Kobieta z lornetką

Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy ofert.

Możesz usunąć część kryteriów wyszukiwania i spróbować ponownie.

Poniżej znajdziesz wycieczki o zbliżonych kryteriach wyszukiwania

Kobieta z lornetką

Poniżej znajdziesz wycieczki o zbliżonych kryteriach wyszukiwania

Sortuj: od najniższej ceny
4.5/6  (207 ocen)
Last Minute!
Paras Sun
Wypoczynek • Grecja: Rodos
29.09.2023 (8 dni)inne terminy i długości
Warszawa Chopin
Śniadania
1 530zł/os.
4.2/6  (53 oceny)
Last Minute!
Katerina Studio
Wypoczynek • Grecja: Zakynthos
29.09.2023 (8 dni)inne terminy i długości
Wrocław
Bez wyżywienia
1 700 zł 1 540zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 500 zł
5.3/6  (129 ocen)
Last Minute!
En Armonia
Wypoczynek • Grecja: Zakynthos
29.09.2023 (8 dni)inne terminy i długości
Wrocław
Śniadania
1 703 zł 1 543zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 504 zł
5.6/6  (108 ocen)
Last Minute!
Apartamenty Mediterranea
Wypoczynek • Grecja: Kreta - Chania
24.09.2023 (4 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 543zł/os.
4.7/6  (100 ocen)
Studia Katerina
Wypoczynek • Grecja: Riwiera Olimpijska - Kokkino Nero
11.05.2024 (8 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 750 zł 1 550zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 484 zł
5.2/6  (80 ocen)
Studia Maria
Wypoczynek • Grecja: Riwiera Olimpijska - Kokkino Nero
04.05.2024 (8 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 755 zł 1 555zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 537 zł
5.1/6  (73 oceny)
Last Minute!
Mari Evans Apartments
Wypoczynek • Grecja: Kreta - Heraklion
27.09.2023 (8 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 555zł/os.
5.7/6  (125 ocen)
Xenonas
Wypoczynek • Grecja: Riwiera Olimpijska - Kokkino Nero
18.05.2024 (8 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 711 zł 1 561zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 542 zł
5.0/6  (55 ocen)
Studia Andreas
Wypoczynek • Grecja: Kokkino Nero
25.05.2024 (8 dni)inne terminy i długości
Katowice
Bez wyżywienia
1 864 zł 1 564zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 564 zł
5.6/6  (18 ocen)
Rovaniemi - z wizytą u Św. Mikołaja
Objazd • Finlandia: Laponia
11.02.2024 (1 dni)inne terminy
Gdańsk
Bez wyżywienia
1 780 zł 1 580zł/os.
Najniższa cena z 30 dni: 1 380 zł
Pojezierze Augustowskie

Region: Pojezierze Augustowskie

Wczasy w Augustowie

Augustów, jak i całe Pojezierze Augustowskie, którego sercem jest właśnie ta turystyczna stolica od zawsze przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta. Klimat tego regionu, nieporównywalny z żadnym innym, to ogromny walor przemawiający za tym, że wczasy w Polsce to świetny wybór dla każdego. Zaplanuj swój urlop w Augustowie z Rainbow i przekonaj się, że to idealna propozycja nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale dla każdego, kto pragnie odpocząć i napełnić się pozytywną energią na 110%.

Augustowskie noce
Nad brzegami drzemiące
Noce parne, gorące
Osłonięte przez mgłę…

Tak śpiewała Maria Koterbska w swojej piosence, do której słowa napisał Andrzej Tylczyński. Utwór szybko stał się wakacyjnym przebojem końca lat 50. ubiegłego wieku i wiele osób nuci go do dziś. Czym w takim razie zauroczył autorów Augustów i dlaczego jest nazywany letnią stolicą województwa Podlaskiego? Co sprawia, że co roku miasto odwiedza tak wielu turystów? Za popularnością wczasów w Augustowie może stać jego malownicze położenie w otoczeniu dziewiczych lasów Puszczy Augustowskiej, które daje możliwość złapania oddechu i odpoczynku od codziennego pędu w prawdziwej bliskości z naturą. Przepięknie zielone, niekończące się lasy Pojezierza Augustowskiego, wspaniała przyroda, niespotykane nigdzie indziej gatunki roślin i zwierząt, a także czyste jeziora, które aż zapraszają do tego, by pokochać pływanie, żeglowanie i inne sporty wodne. Jeśli przez cały rok marzyłeś o wypoczynku wśród jezior i lasów, zdecydowanie Augustów powinien znaleźć się na Twojej liście miejsc do odwiedzenia.  

Dlaczego warto spędzić urlop na Pojezierzu Augustowskim z Rainbow

Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacyjny wypoczynek w Augustowie z Rainbow zadbamy o to, aby Twój urlop był wyjątkowy i udany pod każdym względem. Nasza oferta obejmuje noclegi w najpiękniej położonych ośrodkach i hotelach, z dostępem do wszelkich udogodnień, w bliskim sąsiedztwie jezior i lasów. Wystarczy otworzyć okno by poczuć niepowtarzalny zapach leśnego runa, sosnowych igieł i głęboko odetchnąć bajecznie czystym powietrzem. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy transport autokarowy z ponad 30 największych miast i miejscowości, zaś osoby, które wolą podróżować własnym środkiem lokomocji mogą wybrać także tę opcję. Rodzinom z dziećmi polecamy skorzystanie z oferty Figloklubu, która do tej pory była zarezerwowana wyłącznie dla wyjazdów zagranicznych. Przez 6 dni w tygodniu najmłodsi wczasowicze pod czujnym okiem doświadczonych animatorów mogą brać udział w licznych zajęciach kreatywnych, spędzić miło czas na wspólnej zabawie z rówieśnikami, szaleć na parkiecie, bawić się i spacerować na świeżym powietrzu. Równolegle, rodzice i opiekunowie, mogą oddać się błogiemu wypoczynkowi w otoczeniu lasów Puszczy Augustowskiej. Wakacje w Augustowie z Rainbow to także masa atrakcji dla dorosłych: zajęcia sportowe (np. joga, stretching, nordic walking), wieczory zapoznawcze, taneczne, imprezy, warsztaty tematyczne i wiele innych okazji do tego, aby miło spędzić czas, podczas gdy dzieci pozostają pod nadzorem sprawdzonych i doświadczonych opiekunów. To nie wszystko, podczas urlopu w Augustowie można także skorzystać z dodatkowych atrakcji w postaci wycieczek fakultatywnych. Wszystko po to, aby w pełni cieszyć się zarówno aktywnym, jak całkowicie odprężającym odpoczynkiem – w zależności od preferencji.

Wycieczki fakultatywne podczas spędzania wczasów na Pojezierzu Augustowskim

Podczas wakacyjnego pobytu w Augustowie z biurem podróży Rainbow warto wybrać się na choć jedną z proponowanych wycieczek fakultatywnych. Wśród nich znajdziemy całodniowy wyjazd do Grodna, jednego z najpiękniejszych miast Kresów Wschodnich, w trakcie, którego doświadczony przewodnik opowie o najciekawszych faktach z historii miasta. W planie między innymi zwiedzanie Starego i Nowego zamku, oba obiekty są usytuowane w malowniczym położeniu nad brzegiem rzeki Niemen, co w połączeniu daje imponujące wrażenie. Wspólnie udamy się także na zwiedzanie Cerkwii św. Borysa i Gleby, następnie spacer wzdłuż rzeki, a także zwiedzanie Muzeum Elizy Orzeszkowej. To oczywiście nie koniec atrakcji, gdyż przed nami jeszcze Wielka Synagoga Chóralna, plac Sowiecki a także Katedry Św. Franciszka Ksawerego.

Jeśli Grodno, to i Wilno oraz Troki. W programie drugiej całodniowej wycieczki, z której szczególnie polecamy skorzystać podczas urlopu w Augustowie, znalazło się zwiedzanie przepięknie położonego zamku Wielkich Książąt Litewskich na Jeziorze Galve. Odwiedziny dawnej stolicy Litwy - Troków, które ze względu na swoje nietypowe położenie, są nazywane “Miastem na wodzie” to obowiązkowy element tej wycieczki. W planie również Rynek Starowileński wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Ostra Brama, zwiedzanie Cmentarza na Rossie, kościoła Świętego Piotra i Pawła i nie tylko. Cały dzień atrakcji to świetna propozycja dla osób, które w trakcie urlopu lubią zwiedzać dużo i intensywnie. Z kolei osobom, które wolą pozostać w niedużej odległości od Augustowa i spędzić aktywny czas na łonie natury może spodobać się wycieczka lokalna „Odkrywcy mazurskich jezior i lasów”, a najmłodszym szczególnie polecamy „Przygodę na Wigrach”. Kilkugodzinny wyjazd nad jedno z najpiękniejszych jezior na Suwalszczyźnie to okazja do zwiedzenia Muzeum Wigier w Starym Folwarku, klasztoru pokamedulskiego w Wigrach, a także wzięcia udziału w rejsie statkiem szlakiem papieskim oraz grze fabularnej pod opieką animatora.

Opinie o Pojezierzu Augustowskim:

6/6

Ocena ogólna Pojezierze Augustowskie

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem