Portugalia - Luzytania wczoraj i dziś

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 109 opinii ) -45% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Lizbona - miasto markiza Pombala • klasztory UNESCO - Hieronimitów, Alcobaca i Batalha • Fatima i Braga - ośrodki religijne • winne Porto • akademicka Coimbra • kaplica czaszek w Evorze • dla chętnych możliwy dodatkowy tydzień w Algarve lub Costa de la Luz

Terminy i ceny wycieczki 30

2 744 zł
( za osobę / 8 dni )
3 061 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 02.04.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 14

figloklub
5.2 /6 (23 opinii)
Playacartaya Spa Hotel
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5.5 /6 (10 opinii)
Pestana Viking
Portugalia, Armacao de Pera
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+414 zł / za osobę 7 dni

5.6 /6 (17 opinii)
Puerto Antilla Grand hotel
Hiszpania, Islantilla
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+663 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w regionie Algarve. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Faro/Sewilli późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Evory i zwiedzanie tego pięknego miasta wpisanego na listę UNESCO: rzymska świątynia Diany, kościół Sao Francisco z Kaplicą Czaszek, akademia jezuicka z pięknymi krużgankami, miejskie kamienice z kutymi narożnymi balkonami oraz wysokimi oknami. Przejazd do hotelu w okolicach Fatimy, kolacja, nocleg. (Trasa ok. 440 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** - położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, (przy czym 3 - osobowe to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami i wc, często z telefonem i radiem i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne i serwowane obiadokolacje
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, 7 rozpoczętych dób hotelowych, śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, lokalnego podatku turystycznego pobieranego w Lizbonie, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków i napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwku dla kierowców, systemu Tour Guide - ok. 155 EUR. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/portugalia-luzytania-wczoraj-i-dzis/zakwaterowanie-pob
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
 
 
 
5.3 Ocena ogólna tej wycieczki
5.5
Program wycieczki
5.5
Pilot
5.2
Transport
4.9
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.