Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Była to nasza pierwsza siedmiodniowa "objazdówka". Zastanawialiśmy się czy na koniec wycieczki nie będziemy po prostu zmęczeni. Okazało się, iż wycieczka była świetnie zorganizowana. Dla tych co mają obawy podajemy, iż: z hoteli wyjeżdżaliśmy w godzinach 08:15 - 09:15; do hoteli dojeżdżaliśmy około 19:30 - 20:00 (czasami wcześniej). Program wycieczki świetnie ułożony. Był czas na zwiedzanie, czas wolny, czas na posiłki. Jedzenie bardzo dobre, hotele trzy gwiazdkowe - bez większych zarzutów. Przejazdy pomiędzy miejscowościami niedługie, autokary i kierowcy (pozdrawiamy pana Bruno) na wysokim poziomie. Portugalia nas urzekła. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy program, bardzo dobrze realizowany. Byliśmy w najważniejszych miejscach. Optymalne wykorzystanie czasu
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka była fajna i przyjemna, możliwość zwiedzenia wielu ładnych, ciekawych i ważnych miejsc w Portugalii. Bardzo dobra i sprawna organizacja wycieczki. Dużo jednak było kościołów i klasztorów. Porównując do innych wycieczek objazdowych brakowało tutaj większej liczby atrakcji przyrodniczych i regionu Algarve. Pani pilotka Kasia miała bardzo dobrą wiedzę, którą się dzieliła, ale mogłaby troszeczkę więcej użyć emocji ;). Kierowca autokaru Carlos był super, sprawnie i bezpiecznie nas dowoził, a na dodatek bardzo sympatyczny. Autokar w porządku, aczkolwiek siedzenia mogłyby być wygodniejsze (niewygodne zagłówki i mało miejsca na nogi). Jakość dźwięku w odbiornikach była zła. Wycieczka do klasztoru w Tomarze powinna być wliczona jako stały punkt programu wycieczki. Hotele były ok, fajnym rozwiązaniem były 2-dniowe pobyty w tym samym hotelu. Moim zdaniem lokalizacja pierwszego i ostatniego hotelu powinna być bliżej lotniska i trasy wycieczki (a nie w odległym Monte Gordo). Wycieczka nie była zbyt męcząca, pobudki około 7 rano, powroty do hotelu około 19, z przerwami na czas wolny. Niestety nie zawsze długość czasu wolnego była dobrze dostosowana. Ogólnie polecam :)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
brak komentarzy