Wczasy na Reunion - co musisz wiedzieć?

  • O Reunion
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Reunion

Reunion

Stolica:
Saint-Denis
Waluta:
EUR
Powierzchnia:
2 512 km2
Liczba ludności:
802 000

Wczasy na Reunion – poznaj wielokulturowość wyspy i zakochaj się w niej!


Marzą Ci się beztroskie wakacje na malowniczo położonej wyspie? Oczyma wyobraźni już widzisz te piękne krajobrazy, doskonałą kuchnię i życzliwych ludzi? Jeśli tak, zajrzyj na Reunion. Znajdziesz tam wszystko, czego szukasz! Urokliwe, kręte trasy, egzotyczne rośliny i aktywne wulkany – znajdziesz to  w tej zamorskiej, francuskiej posiadłości. Odpoczniesz też na przepięknych plażach, których jest tu pod dostatkiem. Jeśli zawsze marzyłeś o zobaczeniu rafy koralowej i kąpieli w ciepłej lagunie, również będziesz mieć taką możliwość. Adrenaliny na wczasach dostarczy Ci body boarding i surfowanie po spienionych falach. Czy może być coś przyjemniejszego?

Oaza roślinności, aktywny wulkan i waniliowa nuta – wyjedź na wakacje do Reunion


Przyjeżdżając na wyspę Reunion, musisz zobaczyć stolicę – Saint Denis. Obejrzysz tu wspaniałe budynki w stylu kolonialnym, odkryjesz wszystkie zakątki Ogrodu Botanicznego i zachwycisz się widokiem majestatycznej katedry. Udając się na lokalny targ (Grand Marche), złapiesz rytm życia mieszkańców i zdobędziesz cenne produkty – wanilię oraz świeże owoce. Gdy zechcesz pokontemplować piękno okolicy, wybierzesz się na promenadę Barachois. Jeśli pragniesz zobaczyć z bliska, jak wygląda aktywny wulkan, być może będziesz mieć taką sposobność przy Piton de la Fournaise. Zwiedź wyspę jego szlakiem i chłoń po drodze wspaniałe widoki!

Opinie o Reunion

Reunion
5.0 /6

Cudowne wulkany i wodospady

To już prawie nie Afryka z wyglądu z portu jak Europa ale roślinność ludzie i ta chęć zobaczenia prostoty życia w tym klimacie przebija wszystko.Polecam gorąco
Dodał(a):
Ania, 11.02.2020
5.5 /6

Pięknie

Spedzilem tam 4 lata w celach służbowych polecam wszystkim ceny przystępne drogo za to jest tam się dostać.
Dodał(a):
Sebastian, 06.02.2018
5.3/6 Ocena ogólna Reunion

Pogoda w Reunion

Klimat Reunionu to klimat zwrotnikowy, który charakteryzuje się występowaniem pasatów. To właśnie te wiatry przynoszą często niewielkie ochłodzenie i obfite opady. Podczas nich wyspę mogą nawiedzać także cyklony tropikalne. Choć na wyspie nie ma ekstremalnie wysokich temperatur, termometry wskazują zwykle od 22 do 28°C. Pora sucha trwa od maja do sierpnia.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon