Xperience Kiroseiz Parkland
Kategoria lokalna: 5

Atuty oferty
Komfortowy hotel o niskiej zabudowie, otwarty w 2004 r. (po częściowej renowacji w 2013 r.) oferujący sprawdzony standard, dobrą kuchnię i wiele atrakcji dla każdego! Dobra lokalizacja dla miłośników nurkowana - niedaleko hotelu znajduje się duże centrum nurkowe.
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy egipskiej (koniecznej w przypadku opuszczania Synaju, płatnej na lotnisku 25 USD,wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Hotel
Hotel składa się z budynku głównego i kilku bocznych, został otworzony w 2004 r., przeszedł częściową renowację w 2013 r.
Recepcja, sejf w recepcji (bezpłatnie), 2 restauracje główne: Pharaon i Sultan, 3 stauracje a’la carte: Dolce Vita Restaurant - kuchnia włoska, Bukhara Restaurant - kuchnia indyjska, @Nathan's, 8 barów, w tym 2 na plaży: Kiroseiz Beach Restaurant i Sandy Beach Restaurant i 4 przy basenie i 2 wewnątrz hotelu, 4 baseny (2 podgrzewane zimą). Dodatkowo odpłatnie: salon fryzjerski, małe centrum handlowe, pralnia, gabinet lekarski, kilka sal konferencyjnych, dyskoteka i shisha. Leżaki i parasole przy basenie - bezpłatne.
W hotelu kącik internetowy - płatny, w lobby internet Wi-Fi - płatny (ok. 5 USD/godz. lub ok. 24 USD/doba).
Posiada 700 pokoi usytuowanych w budynku głównym i czterech bocznych. Standardowe pokoje 2-osobowe (możliwość dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej), wyposażone w klimatyzację, łazienkę z suszarką do włosów, telefon, TV-sat, minibar (odpłatnie) oraz balkon lub taras. Większość pokoi posiada sejf. Za dopłatą pokoje z wodokiem na basen.
Położenie
Położony w drugiej linii brzegowej, w zatoce Naama Bay, ok. 1 km od kuszącego mnóstwem restauracji, barów, dyskotek, sklepów i bazarów centrum Sharm El Sheikh. W odległości ok. 10 km od lotniska.
Mapa
Plaża
Goście hotelowi mają do wyboru 2 prywatne i strzeżone plaże, do których kursują bezpłatne minibusy hotelowe. Jedna piaszczysta niedaleko Old Market, druga z przepiękną rafą koralową w pobliżu hotelu Iberotel Fanara Club & Residence. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne.
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
Opinie klientów
Opinie o Xperience Kiroseiz Parkland
3.5/6 (2 opinie)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje mojego życia (sierpień 2013)
Izabela, Poznań 21.04.2014 | Tagi: do 25 lat, samemuPierwszego dnia po przyjeździe wszystko wskazywało na to, że będzie to jedna wielka katastrofa... Razem z przyjaciółką dostałyśmy pokój chyba o obniżonym standardzie, daleko od basenów, a pan sprzątający był bardzo nachalny i nie rozumiał słowa nie... Dobrze, że jedzenie było od początku do końca przepyszne! Na szczęście, któregoś wieczoru podczas kolacji podszedł do nas bardzo sympatyczny Pan, menadżer hotelu, z prośbą o odpowiedzi na kilka pytań dotyczących jakości hotelu i jego obsługi. Nie wahając się ani chwili, opowiedziałyśmy o wszystkich naszych lepszych jak i gorszych wrażeniach... Następnego dnia rano dowiedziałyśmy się, że koniecznie musimy się spakować, gdyż czeka nas przeprowadzka do innego pokoju, i to do nie byle jakiego! Luksusowy pokój oddalony minutę od recepcji, z widokiem na miasto, wanną zamiast prysznicu oraz z lodówką pełną smakołyków od tamtego dnia był nasz :) Jakby tego było mało, co wieczór podczas kolacji Pan menadżer nie byłby sobą, gdyby nie zapytał się minimum raz, czy aby na pewno wszystko idealne! Oczywiście to nie tylko sam hotel sprawił, że były to wakacje mojego życia, choć bez wątpienia odegrał w tym ogromną rolę.Mam sentyment właśnie di hotelu Xperience Kiroseiz Parkland, gdyż właśnie tam poznałam miłość swojego życia o imieniu Ahmed. Od tego czasu ( a był to mój pierwszy raz w Sharm el Sheikh) do dnia dzisiejszego, do Egiptu latam mniej więcej co dwa miesiące, dopiero co, bo zaledwie tydzień temu wróciłam ponownie, a była to już moja 5 wizyta w tym kraju, i na pewno nie ostatnia, bo już planuję następną, żeby za rok zamieszkać tam na stałe :)
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Katastrofa kiroszajs
Wojciech, Katowice 16.03.2015 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel sprzedawany jako 5 ***** zasługuje najwyżej na 3 *** natomiast wyżywienie ,a raczej jego brak nie da sie sklasyfikować max 1 *. Hotel brudny śmierdzący nie wymieniano nam ręczników po rzuceniu na podłoge składali ponownie i dawali na półke mimo kilu dolarów napiwku.Jedzenia brak na stołówce (nie da się nazwać restauracją) brud syf i popękane szkanki oraz pseudo jedzenie czyli ziemniaki ,ryż ,ziemniaki i ziemniaki i znowu ryż ,a i na podwieczorek jak przystaje na hotel 5 ***** daktyle codziennie i galaretka. Brak podstawowych produktów jak masło (jest margaryna) jajecznica ,naleśniki ,gofry do tego stare czerstwe pieczywo i zero owoców . Chodziliśmy głodni ,dzieci niemiały nic do jedzenia jedliśmy na mieście . W hotelu nikt nie sprząta wszystko brudne zakurzone i śmierdzące nie polecam nikomu tego miejsca nazywanego hotelem 5 ***** . Baseny brudne odrapane może jedynie alkohol jak na Egipt nadaje się do spożycia ale to dzięki Angolom bo oni dużo piją i mają te same bary co my. Bo jeśli chodzi o restaurację to Anglicy mają swoją gdzie można normalnie zjeśc łącznioe z wyborem potraw i nawet jest masło i mięso oraz owoce jak w innych hotelach. Unikajcie to miejsce katastrofa był to nasz 13 pobyt w Egipcie w różnych hotelach i pierwsza negatywna opinia jak i pierwszy wyjazd z RT.