Opinie klientów o Falcon Naama Star

4.6 /6
26 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.2
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Marcin 28.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Polecam jako dobry budżetowy hotel

Hotel położony jest w bardzo dobrej lokalizacji. Jak to w hotelach tej klasy, są lekkie niedociągnięcia, ale nie odbiegał za bardzo standardem od innych wyższych klas. Obsługa hotelu jest pracowita, starają się. Klimat hotelu jest egzotyczny, afrykański. Basen hotelowy położony jest w fajnym otoczeniu, czuć klimat i fajną atmosferę zarówno za dnia jak i wieczorem. Jedzenie jest ok, lekko monotonne, ale z racji dużego wyboru potraw nie ma co narzekać.

5.5/6

Zbigniew Marian, --- 20.06.2024

pobyt stacjonarny

był to nasz pierwszy wyjazd na pobyt stacjonarny,poprzednie były objazdy ewentualnie z kilkoma dniami wypoczynku i trochę mieliśmy obawy jak spędzimy ten czas ale jesteśmy zadowoleni z tego okresu mogliśmy odpocząć i trochę zwiedzić bliższą i dalszą okolicę ,odpocząć w hotelu i na plaży w towarzystwie rybek i rafy koralowej obsługa hotelu starała się bardzo abyśmy byli zadowoleni i uśmiechnięci tak jak oni Hotel położony w miejscu gdzie można dojść szybko do części handlowej i gastronomicznej jeżeli znajdę dobrą ofertę cenową to jesteśmy skłonni wrócić do tego hatelu

5.5/6

Danuta, Złoty Potok 22.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Cieplutki Egipt

Gorąco polecam listopadowy wypad do ciepłego Egiptu. Pogoda wspaniała, woda w morzu ciepła. Atmosfera wakacyjna.

5.0/6

Rafał, Bukowiec 24.08.2021

Jest ok

Hotel w porządku, na poziomie pensjonaty w Polsce z wyżywieniem. Jeżeli ktoś lubi więcej zwiedzać niż siedzieć w hotelu to jak najbardziej, cały czas w hotelu może nudzić. Alkohole kiepskiej jakości , wolałem kupić sobie piwo w sklepie. Hotel wspominam pozytywnie, pracujące tam osoby miłe.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem