Opinie klientów o Falcon Naama Star

4.6 /6
26 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.2
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

ANDRZEJ, GRAJEWO 19.10.2021

Wakacje

Hotel jak na trzy gwiazdki w Egipcie jest wart jego odwiedzenia. Wybredni mogą narzekać na jedzenie ale co do warunków w hotelu jego czystości i obsługi mogę dać 5 gwiazdek. Warto ten Hotel polecić zwłaszcza pod kątem jego położenia bo wszędzie jest bardzo blisko jest gdzie wyjść wieczorami więc nudy nie ma. Mając całokształt na uwadze Hotel ten mogę zdecydowanie polecić.

5.0/6

Marian, Czechowice-Dziedzice 15.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

dobry przyzwoity hotel.

Hotel adekwatny do ceny. Dobra lokalizacja do wycieczek miejskich i korzystania z miejskiego życia. Pokoje czyste, przyzwoite. Basen z bezpłatnymi leżakami i ręcznikami, czysty i nieztłoczony. Obsługa bardzo pomocna.

5.0/6

Zbigniew 12.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Ocena warunków pobytu

Zarówno hotel, wyżywienie to lepiej niż średni standard w Egipcie ; uwagi dotyczą jedynie obsługi hotelowej - room service

4.5/6

EWA, KOBYŁKA 24.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Moje wrażenia

Ogólnie wyjazd był udany po dopłacie za trochę lepszy pokój było naprawdę dobrze. Obsługa naprawdę bardzo miła. Rezydent zawsze gotowy do pomocy prawdziwy profesjonalista .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem