Opinie klientów o Falcon Naama Star

4.6 /6
26 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.2
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Beata, Bytom 02.11.2021

Pobyt

Cały pobyt oceniam na plus, jedynie czystość w pokojach i łazienkach na duży minus

3.5/6

Martyna 21.08.2022

Pobyt tygodniowy

Hotel ogólnie bardzo fajnie położony, blisko centrum miasta, można poznać i obcować z kulturą egipską. Sam hotel ma swój klimat, nie jest nowoczesny, ale pracujący w nim panowie są bardzo uprzejmi i pomocnicy. Jeżeli chodzi o jedzenie, to jest niezbyt dobre i nie bardzo urozmaicone, tak naprawdę przez tydzień je się to samo, za to w barze różnorodne drinki, z egipskich alkoholi, ale za to napoje w 100%sa oryginalne, lane z butelki, typu coca cola, fanta itp. Pokoje ogólnie ok, ale trzeba się wykłócać o lepszy standard, co polecam, wszystkie niestety nie są porządnie posprzątane , co jest minusem, jest roomservice, ale taki polegający na wynoszeniu śmieci i pościeleniu łóżka, o wymianę ręczników trzeba poprosić, robią to bez problemu. Co do plaży to jest ona położna w mieście a nie jak w ofercie oddalona o 6km. Niestety tez jest problem z internetem, w hotelu go nie było, powiedzieli w recepcji, ze jest to problem globalny i zalecili kupić sobie kartę sim, także tutaj nawet nie próbowali rozwiązać sytuacji , rezydent tez w tej kwestii nie pomógł.

3.0/6

Marek Gustaw, Świdnik 18.12.2019

falcon

witam urlop spedzony dobrze jak wyzywienie lipa lepiej zjesc na miescie obsuga wpozadku bylem jedynym polakiem w hotelu. sami gosce ze wschodu . Ogulnie nie polecam rodzin z dzecmi brak animaci do plarzy 700m mala walka o lezaki jak ktos puzno przyjdze.Rezydentka pani Kasa super opieka zawsze na czas problemy zawsze rozwiaze bardzo mila ma duze doswiadczenie.

2.5/6

Agnieszka 23.02.2020

Agnieszka

jakość bardzo mierna, niezbyt czysto, przez 7 dni ani razu pościel nie zmieniana, ręczniki tez.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem