Opinie klientów o Oriental Resort Aurora

4.8 /6
91 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.1
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.1
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata, Knurów 20.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pobyt tygodniowy

Wszystko na plus. Jedzenie dobre i dużo. Każdy może sobie coś wybrać. Pokoje czyste i wygodne. Polecam

6.0/6

Wiesia K. 20.10.2017

Zachęcam gorąco!!!!

Zachęcam gorąco do skorzystania z oferty tego hotelu. Ładnie, uprzejmie, bezpiecznie, wesoło i smacznie. Komfortowa oaza na pustyni. Fantastyczna plaża hotelowa z przepiękną rafą. Zespół animatorów rozrywki naprawdę bardzo aktywny. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze więcej, bogata oferta wycieczek (quady, nurkowanie, zwiedzanie).

6.0/6

Teresa, Złotów 19.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Jacek Polska

Hotel czysty, godny polecenia. Obsługa bardzo miła, na każdym kroku z chęcią pomocy z uśmiechem na twarzy. Jedzenie smaczne, dla każdego coś się znajdzie. Osobne podziękowania dla rezydenta Yassina. Miły, kompetentny, wesoły i pomocny

6.0/6

Aleksandra Elżbieta, Szczerców 17.06.2021

Bardzo dobry wypoczynek za dobre pieniądze

Pobyt w tym hotelu wspominamy naprawdę dobrze. Bardzo miła i uczynna obsługa, wygodne i obszerne pokoje z dużymi balkonami. Duży wybór potraw, dość spore baseny, blisko do plaży. Na prawo od wyjścia hotelu sklepy z pamiątkami godne polecenia. Oferta tego hotelu była jedną z tańszych a świetnie się bawiliśmy. Był to nasz pierwszy pobyt w Egipcie i dzięki dobrej organizacji biura oraz pracowników Oriental Resort Aurora, na pewno odwiedzimy Sharm el Sheikh ponownie. Polecamy!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem