Uroki Korfu i dzika Albania

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Stolica Korfu i Mysia Wyspa•Pałac Achillion• turkusowe wody zatoki w Paleokastritsa•Butrint – bałkańskie Pompeje• wycieczka jeepami 4x4 po albańskich bezdrożach• rejs na plażę Krorez• Gjirokaster (UNESCO) – miasto tysiąca schodów• baseny termalne w Permet• dla chętnych kajaki na lagunie Butrintu i rafting na rzece Vjosa• dla chętnych możliwość przedłużenia wakacji na Korfu

Terminy i ceny wycieczki 18

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 8

Dassia Holiday Club
Grecja, Dassia
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 3 dni

4.6 /6 (99 opinii)
Ionian Park
Grecja, Achillion
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +119 zł / za osobę 3 dni

Almyros Beach Resort & Spa
Grecja
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
DOPŁAĆ TYLKO  +269 zł / za osobę 3 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl. Wylot na Korfu. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu na Korfu. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. Uwaga! W przypadku przylotu późno wieczorem w tym dniu nie ma kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie stolicę wyspy - miasta Korfu (starówka wpisana jest na listę UNESCO). Podzielone na kilka części miasto, jest ciekawą mieszanką architektoniczno-kulturową. Zobaczymy między innymi Stary Fort, pałac św. Michała i Jerzego, Esplanadę i ratusz miejski. Spacer słynną Liston (ulicą z arkadami, przy której znajdują się eleganckie kawiarnie) do kościoła św. Spiridona Miracoulous, patrona wyspy. Kolejnym punktem programu będzie półwysep Kanoni, gdzie znajduje się wizytówka wyspy - Pontikonissi (Wyspę Mysią). Transfer do portu i przeprawa promowa do Sarandy. Zakwaterowanie w hotelu w Sarandzie, obiadokolacja, nocleg (trasa ok. 50 km w zależności od położenia hotelu).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** funkcjonalnie wyposażone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości z TV. Większość z nich posiada balkon.
Do dyspozycji gości
w każdym hotelu recepcja, bar, restauracja
Wyżywienie
Według programu imprezy. Najczęściej: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane.
Wizy
Paszport/Dowód osobisty
Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu lub dowodu osobistego, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na 10 dni roboczych przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.

UWAGA:
Udział i realizacja imprezy może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu
Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii. - jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), przeprawy promowe do/z Sarandy, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie według programu imprezy (śniadania i obiadokolacje w hotelach, lunch w dniach: 4,5,6), wycieczkę jeepami, rejs na plażę Krorez, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników - orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide) to ok. 85 EUR/os (płatne jako pakiet u pilota na miejscu). Cena nie obejmuje też dodatkowych posiłków i napojów do obiadokolacji oraz innych wydatków osobistych. UWAGA! Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok 1,5 EUR/dzień/os) oraz lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0,5 - 4 EUR/pokój/dzień (w zależności od klasy hotelu). Podatek jest płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji i Albanii trwa od 01.07 do 31.08

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Albanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon