Opinie klientów o El Borj

5.0 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
6.0
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata, Bydgoszcz 18.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

piękne wakacje w El Borj

Przemiły pobyt w hotelu El Borj. Wakacyjna, atmosfera, kameralnie. Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Co do jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Piękna plaża przy samym hotelu. Codziennie animacje, zajęcia dla dzieci, pokazy taneczne , akrobacje na wysokim poziomie... No i "pan herbatka" - Maurycy - rozbawiający gości jak tylko się pojawiał... Nie mogę się do niczego przyczepić

4.0/6

Dariusz, Warszawa 19.09.2022

Wakacje

Na 3 osoby dorosłe pokój za mały. Zakaz pobierania wody z baniaków do pokojów - czym popijać lekarstwa, butelkowaną wodę trzeba kupić. Na obiady posiłki mogłyby być cieplejsze. Brak serwisu kawowego w pokojach, mieliśmy własny czajniczek, ale zginęły nam nasze plastikowe kubki (inne niż hotelowe) i nawet po aferze się nie znalazły, a rezydentka nic nie zrobiła. Funkcja ją przerastała.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem