Romana Resort & Spa

Kategoria lokalna: ****
Lokalizacja Phan Thiet
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Wietnam - Mui Ne - wczasy
Wyżywienie Śniadania
5.2 /6 ( 27 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Spokojna okolica, malownicze widoki oraz piaszczysta plaża tuż przy hotelu sprawiają, że jest to idealny wybór na pełne relaksu wakacje.

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel położony jest na prywatnym wzniesieniu i znajduje się w cichej i spokojnej części Mui Ne, turystycznego resortu słynącego z piaszczystych plaż i wielu atrakcji przyrodniczych. Hotel składa się z 2 budynków, wybudowany został w 2006 r., a ostatnią renowację przechodził na przełowmie 2014-2015 r. Do turystycznej części Mui Ne z restauracjami, barami i sklepami jest ok. 3 km; centrum miasta Phan Thiet znajduje się w odległości ok. 8 km od hotelu, a ciekawa wioska rybacka znajduję się ok. 12 km.
Plaża
Prywatna, piaszczysta i szeroka plaża o łagodnym zejściu do morza znajduje się tuż przy hotelu. Leżaki i parasole - w cenie.
Do dyspozycji gości
Bezpłatnie: otwarty basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi. Za dodatkową opłatą usługi pralni, restauracja Panorama z pięknym widokiem (06:00-22:30), Laguna Bar, możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz korzystanie z sali konferencyjnej. Z hotelu kursuje darmowy bus do centrum Mui Ne oraz do Phan Thiet (szczegóły w recepcji).
Pokoje
Zakwaterowanie w komfortowych i stylowych pokojach typu deluxe z widokiem na morze, wyposażonych w bezpłatną, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telefon, suszarkę do włosów, TV-sat, bezpłatny sejf, mini-bar (dodatkowo płatny).
Wyżywienie
Śniadania (6:30-10:00) w formie bogatego i urozmaiconego bufetu serwowane w restauracji hotelowej.
Program sportowy i animacyjny
Do dyspozycji gości jest boisko do siatkówki plażowej, jacuzzi oraz kort tenisowy (bezpłatny w godzinach 06:00-17:00). Za dodatkową opłatą: salon gier, bilard oraz liczne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne w hotelowym centrum spa i salonie piękności.
Internet
W lobby oraz w pokojach - darmowy internet Wi-Fi.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wietnam-mui-ne-wczasy/romana-resort-and-spa
Wizy
Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy: wizy@r.pl najpóźniej 10 dni przed planowanym wylotem. W tytule maila należy podać kod wycieczki, datę wylotu, nazwisko klienta oraz numer rezerwacji. Np. VAJ1206 1562387 Kowalski.
- obowiązkowo przy zakładaniu rezerwacji wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu (paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu)
Ponadto Klient zobowiązany jest zabrać ze sobą 2 zdjęcia paszportowe (kolorowe, aktualne).
Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 2 wolne, sąsiadujące ze sobą strony.
UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT Dreamliner (rejs non stop), transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, 10 lub 11* rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg. opisu zakwaterowania, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku, opiekę polskiego rezydenta w Wietnamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł/os.).Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner  lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem) oraz wodę mineralną dostępną przez cały czas trwania lotu. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo.
W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).


Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).


TelefonyZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Dodaj opinię

5.2

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Wietnamie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon