Rejs po Delcie Mekongu

Świątynia Cao Dai, Tay Ninh

Katedra Notre-Dame, Sajgon

Ninh Binh

Hoa Lu

Pływający targ Cai Rang, Delta Mekongu

Park Narodowy Phong Nha

Parku Narodowego Phong Nha

Hoi An

Cytadela, Hue

Świątynia Ngoc Son, Hoan Kiem

Pagoda Thien Hau, Sajgon

Zatoka Ha Long

Wietnam w słomkowym kapeluszu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.3 /6 ( 20 opinii )
Wycieczka samolotem
Ho Chi Minh City i Delta Mekongu • partyzanckie tunele Cu Chi • plaże środkowego Wietnamu • dawna strefa zdemilitaryzowana i tunele Vinh Moc • Ninh Binh - Ha Long na lądzie • Hanoi i niesamowita zatoka Ha Long

Terminy i ceny wycieczki 7

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Sajgonu (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2

Przylot do Sajgonu. Transfer z lotniska do hotelu i zakwaterowanie. Po południu czas wolny na zakupy i samodzielne spacery po mieście. Nocleg i kolacja powitalna w hotelu w Sajgonie.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele klasy ***, zaś w Hoi An w hotelu **** bezpośrednio przy plaży - należy jednak pamiętać, że Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Do dyspozycji gości
w hotelach recepcja, restauracja, bar
Wizy
Wiza.
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo:
- przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 1 tydzień przed wylotem,- ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne).
Świadczenia
Cena podstwowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Sajgon i Hanoi - Warszawa (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Płw. Arabskiego lub Stambule), przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Hue, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstwowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych (łącznie - ok. 195 USD płatne na miejscu u pilota), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej- procedura wizowa opisana jest poniżej, opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/wietnam-w-slomkowym-kapeluszu/zakwaterowanie-vts
Waluty
Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymiwizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).

TelefonZalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej, czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczność wystąpienia o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Wietnamie! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon