Opinie klientów o Green Bay Phu Quoc Resort

5.8 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.3
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, --- 09.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Fantastyczny

Hotel polecam każdemu kto szuka ciszy i odpoczynku w pięknym zielonym otoczeniu. Hotel na żywo o wiele piękniejszy niż na zdjęciach. Personel cudowny domki czyste piękne z cudownym widokiem. Codziennie sprzątanie, wymieniana pościel i wieczorne ciasteczka przynoszone do pokoju. Plażę bardzo ładne i czyste a jedzenie w każdej restauracji przepyszne. Przy hotelu przepiękna, niezniszczona rafa. Po tygodniu tam spędzonym na pewno do niego wrócimy i szczerze polecamy każdemu. Dawno już nigdzie tak nie wypoczęliśmy jak tam.

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 01.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Raj na Ziemi

Green Bay - bardzo polecamy ten hotel - tylko 80 domków zatopionych w tropikalnym lesie, bardzo kameralny i stylowy. Dbałość o najmniejsze detale, przepiękne plaże z drobnym piaskiem, krystalicznie czysta i ciepła woda w zatoce, nieziemskie zachody słońca i wspaniały serwis. Teren jest ogromny, dlatego przez pól dnia można tu np. być całkowicie samemu na basenie co nie zdarza sie często w resortach. Cisza i spokój totalny. Brak dywanów, wymyślnych żyrandoli i oszklonego lobby. Za to jest własny ogród warzywny, dyskretnie oświetlone alejki i przepiękne wyrzeźbione w drewnie lampy. Idealne miejsce aby naprawdę odpocząć!

5.5/6

Michal, Hranice 22.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Green bay resort

Ponieważ jestem Czechem, recenzja została napisana przy użyciu tłumacza, dlatego niektóre tłumaczenia mogą wydawać się dziwne
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem