Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Avash, Avash, Kanion Holta

5.9/6 (58 opinii)
5.9/6
58 opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Barbara, Warszawa 30.07.2024 | Termin pobytu lipiec 2024

    Wszystko super. Pyszny posiłek w formie integracyjnej. Kanion piękny. Robi wrażenie. Każdy zwiedza w swoim tempie.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Renata 22.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Fantastyczna wycieczka. Dzikość i piękno natury, to robi wrażenie. Światło słoneczne przenikające w głąb kanionu I szum wody- magia. Do tego dochodzą emocje związane z pokonaniem zimnej wody, miejscami dość głębokiej. Na koniec bardzo sympatyczna biesiada przy suto zastawionym stole.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    DANUTA, HAMBURG 18.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    SUPER

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Hany 16.08.2024 | Termin pobytu sierpień 2024

    Rewelacyjna wycieczka, super przewodnik Piotr, niesamowite widoki i ta zimna woda w upalny dzień. Polecam każdemu, nawet dzieciom, bo przeżycie jest niesamowite. Na koniec przepyszny obiad pod drzewem figowym