Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Avash, Avash, Kanion Holta

5.8/6 (106 opinii)
5.8/6
106 opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marcin, Olsztyn 04.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    super animator, duża wiedza o kraju, sposób jej przekazania spowodował że słuchało się jego z przyjemnością, kanion jeszcze nie dotknięty przez "turystykę przemysłową" , super spacer, chłodząca woda w upalny dzień , czasami do pasa pozwoliła na wyluzowanie się z odrobinką adrenaliny, czas pomiędzy podróżą autokarem a samym "zwiedzaniem" kanionu ok, polecam

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Urszula, Nieporęt 23.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Bardzo ciekawe miejsce z dala od zgiełku miejskiego. Dodatkową atrakcją był obiad jedzony w cieniu olbrzymiego figowca.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Marcin, Gdańsk 25.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Fajna przygoda trochę zimna woda ale było warto bardzo dobrze poradził sobie nasz przewodnik z rainbow

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Eliza 25.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka fakultatywna okazała się strzałem w dziesiątkę – idealna dla osób, które cenią relaks, zwiedzanie i odpoczynek w pięknym otoczeniu. Przyjemne schłodzenie w kanionie dostarcza niesamowitych wrażeń, a źródełko z wodą mineralną nawilża i pielęgnuje skórę. Pan Przewodnik, w rewelacyjny sposób opowiedział nam ciekawostki o Albanii – słuchało się go z ogromną przyjemnością. Polecam z całego serca!