Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka daje okazję zobaczenia kanionu Holta - miejsca nadal często pomijanego przez turystów odwiedzających Albanię, a na pewno wartego odwiedzenia. Podczas naszego pobytu w tym miejscu nie było innych grup. Jest to wycieczka półdniowa, niemęcząca, a pozostawiająca wspaniałe wspomnienia. W kanionie przechodzi się jego fragment. Przed wejściem otrzymujemy kaski, jest również miejsce, gdzie można przebrać się w kostium kąpielowy. Praktycznie każdy da sobie radę z przejściem i nawet osoby, które nie potrafią pływać, nie mają się czego obawiać. Należy zabrać sandały lub buty do wody, ponieważ nie jest możliwe przejście kanionu „suchą stopą”. W jednym miejscu woda jest do pasa, jest to najgłębszy odcinek na trasie, którą przechodzimy. Idąc trzeba uważać na kamieniste dno. Po spacerze w kanionie czeka na uczestników lunch będący okazją do skosztowania lokalnej kuchni. Wycieczka odbywa się w spokojnym tempie, jest czas na spokojne przejście całej trasy. Bardzo polecamy wycieczkę i opiekę pilota - Pana Bartka.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wrażenia . Piękne krajobrazy. Pilot się sprawdził. Brodzik z nami po potoku aby dojść do końca wielkiego głazy. Smakowity obiad po zwiedzaniu w barze szałasowym
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka ! Przepiękne widoki , w Kanionie Holta panuje swoisty mikroklimat- w upalny dzień czuć było cudowny chłodek 😁 Woda zimna, miejscami dość głęboka ,warto zaopatrzyć się w obuwie do pływania - kamieniste dno rzeki płynącej przez Kanion😁
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetna chodź woda jednak dość chłodna. Widoki super!!skały przewodnik fajnie opowiadał i podczas spaceru jak i w autokarze:)