Wycieczka Fakultatywna Jeep Trip! Laguna Divjaka - Karavasta

Odbiór o godz. 00:00
Za osobę289
578 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Offroad przez dzikie tereny laguny Parku Narodowego Divjaka-Karavasta

• Wizyta na wieży widokowej na lagunę Karavasta

• Plażowanie na dzikiej plaży

• Obserwacja ptaków


Opis

Przeżyj niezapomnianą przygodę na wycieczce Jeep Trip do Divjaki i laguny Karavasta! Ta ekscytująca wyprawa jest idealna dla miłośników przyrody, przygód i pięknych krajobrazów. Podróżuj 6-7 osobowymi półotwartymi jeepami, które zapewnią komfort i bliskość natury. Rozpocznij swoją przygodę od wizyty w centrum turystycznym i wejścia na ponad 35-metrową wieżę widokową, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na lagunę Karavasta. Następnie przemierzamy piaski laguny, podróżując tuż nad morzem, aby dotrzeć do dzikiej plaży otoczonej nienaruszoną przyrodą - prawdziwy raj dla każdego, kto pragnie uciec od zgiełku cywilizacji. To wyjątkowe miejsce pozwala na chwilę relaksu, plażowanie i obcowanie z dziką naturą. Kolejny etap to ekscytująca jazda przez wąską, polną drogę, otoczoną rozlewiskami i laguną, gdzie można spotkać pelikany, flamingi, kormorany, szczudłaki i wiele innych ptaków. Trasa offroadowa, czasem prowadząca przez wodę lub stare mosty, dostarczy niezapomnianych wrażeń i zapewni bliskość dzikich, pustych terenów. Głównym punktem wycieczki jest ten niezwykły przejazd, który z pewnością zapadnie w pamięć każdego uczestnika. Wycieczkę zakończymy pysznym lunchem w lokalnej restauracji nad rozlewiskiem, gdzie skosztujesz tradycyjnych dań przygotowanych z lokalnych składników. To idealne zakończenie pełnego emocji dnia.


Cena obejmuje

• Przejazd jeepami

• Opieka polskojęzycznego pilota

• Lunch w lokalnej restauracji


Cena nie obejmuje

• Dodatkowych napoi i przekąsek


Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: ok. 9:00 - ok.15:30

Opinie

Atrakcyjność programu
2.5
Pilot
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

4.0/6

Monika, Głowno 22.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Wycieczka wykupiona pod dziecko, i mu się podobało i to najważniejsze. Trzeba jedynie uważać na muchy podczas przejazdu przez lagunę.
Pokaż wszystkie opinie