Opinie klientów o Ochryd – perła Macedonii

5.6 /6
37 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Daniel, Poręba

Świetna wycieczka do innego kraju, z widokami, nutką historii oraz świetnym przewodnikiem, który posiada niesamowite poczucie humoru ! :)

6.0/6

Ewa, Orzesze

Super wycieczka z jeszcze lepszym przewodnikiem p. Jackiem oraz przewodnikiem lokalnym Był przewidziany czas wolny 1,5-2godz można było ochłodzić się w jeziorze Ochrydzkim. Później trasa historyczna i zwiedzanie miasta Ochryd, można płynąć statkiem za dodatkową opłatą, polecam.

6.0/6

MARIUSZ HENRYK, CHEŁMNO

Wycieczka wspaniała, piękne miasto, zabytki, jezioro Ochrydzkie piękne warte zobaczenia . Pozdrowienia dla Pani przewodniczki z Macedonii

6.0/6

Wioleta, ---

Gdyby nie panujący upał wróciłabym tam następnego dnia . Widoki zapierające dech , urokliwe uliczki i kolor wody w jeziorze zostanie na długo w pamięci