Opinie klientów o Tryptyk Albański – Tirana, Kruja i Berat

5.2 /6
27 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, ---

Bardzo ciekawa wycieczka. Polecam. Taka Albania w pigułce. Trzy większe miasta zdecydowanie różnią się od tych małych, w których mieszkaliśmy. Tam już bardziej widać elementy europejskie. Bez tej wycieczki obraz Albanii jako Państwa byłby niepełny. Polecam serdecznie.

6.0/6

Katarzyna, Gorzow Wlkp

Wspaniała wycieczka, każdemu polecam i super przewodnik pań Piotr. Dzięki tej wycieczkę Albanię ma się w jednym palcu.

6.0/6

MATEUSZ, ---

Świetna wycieczka, bardzo mi się podobało, polecam wszystkim, którzy chcą poznać historię trzech pięknych miast!

6.0/6

Anna, Bydgoszcz

Wycieczka udana. W Tiranie zobaczyliśmy nie tylko plac Skanderbega ale też "stadion wstydu " ( byliśmy tydzień po przegranym meczu ). W Kruji warto zobaczyć zamek który znajduje się obok drewnianego bazaru z kramami pełnymi pamiątek. Z kolei Berat to miasto wpisane na listę dziedzictwa światowego UNESCO z dzielnicą tysiąca okien. , mostem Gorica . Na uwagę zasługuje też muzeum Ikon Onufrego. To wszystko przybliżyła nam Rezydentka znająca nie tylko historię ale tez codzienne życie w Albanii.