• Warna - morska stolica Bułgarii
• Show z delfinami w roli głównej
• Sobór Zaśniecia Matki Bożej w Warnie
• Czas wolny na zakupy
Warna to morska stolica Bułgarii, a tutejsze delfinarium to jeden z największych tego rodzaju obiektów w tej części Europy! Głównymi bohaterami naszej wycieczki będą oczywiście delfiny – te urocze ssaki dadzą pokaz niesamowitych akrobacji sztuczek oraz zaprezentują swoje zdolności tańca i śpiewu. Ich niezwykłe show spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym! A jeśli komuś będzie mało wrażeń, zaproponujemy wizytę w metropolii warneńskiej i wielkopresławskiej - Sobór Zaśnięcia Matki Bożej. Nie zabraknie także czasu wolnego na zakupy lub skosztowanie bułgarskiej kuchni w jednej z lokalnych knajpek w centrum Warny.
• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji
• Opiekę polskojęzycznego przewodnika
• Bilet wstępu do delfinarium
• Czas wolny na zakupy
Cena nie obejmuje
• Posiłków i napoi podczas wycieczki
• Orientacyjny czas trwania wycieczki: region Złote Piaski – ok. 07:30 - 13:30, region Obzor – ok. 09:00 - 18:30
• Warto zabrać: wygodne buty, nakrycie głowy, wodę
Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży
5.6/6 (19 opinii)
Atrakcyjność programu
Pilot
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Zdjęcia klientów (2)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pani pilot bardzo miła, bardzo dużo opowiadała o okolicy i historii Bułgarii. Delfinarium niewielkie, ale dla dzieci atrakcyjne. Program bardzo krótki.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa wycieczka do pięknego miasta jakim jest Warna. Wyjazd polecam przede wszystkim rodzinom z dziećmi. To one bardzo żywiołowo reagowały na kolejne ewolucje wykonywane przez delfiny. Pilot z dużą wiedzą, którą niestety przekazywał w sposób na tyle monotonny, że trudno było się skupić.