Opinie klientów o Delfinarium w Warnie

5.5 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Łukasz, Gdańsk

Ciekawa wycieczka do pięknego miasta jakim jest Warna. Wyjazd polecam przede wszystkim rodzinom z dziećmi. To one bardzo żywiołowo reagowały na kolejne ewolucje wykonywane przez delfiny. Pilot z dużą wiedzą, którą niestety przekazywał w sposób na tyle monotonny, że trudno było się skupić.

6.0/6

Dorota, Poznań

Pilot przygotowany do wyprawy teoretycznie i praktycznie. Punktualność i atrakcje w Warnie OK. Delfiny wspaniałe

6.0/6

DARIUSZ, Włocławek

Wycieczka atrakcyjna warto się na nią zapisać i skorzystać , dla dzieci fajna frajda.Ale polecam zakup przez strone internetową gdyż u rezydenta jest o wiele drożej .Polecam:)

5.0/6

ADRIAN BRONISŁAW, Aleksandrów Łódzki

Dobra wycieczka dla dziecka w wieku 5 lat, Maja bawiła się dobrze, a także posiłek był bardzo dobry. Szkoda, że prezentacja delfinów była raczej w lokalnym języku, niż po angielsku. Pilot spoko człowiek ale mówił trochę bez charyzmy. Szkoda, bo miał dużo wiedzy, ale zbyt monotonie mówił.