Opinie klientów o Adriatycka przygoda - Fish Picnic

4.9 /6
31 
opinii
Atrakcyjność programu
4.9
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Anna, Konopiska 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Korczula to piękna wyspa. Miniaturowy Dubrownik. Należy zwiedzać to urocze miasteczko, chodząc po nim tak, jakby zwiedzało się rybi szkielet. wtedy na pewno niczego się nie pominie. Nie radzę jednak kupować jedzenia w tych ślicznych uliczkach, ponieważ ceny są przerażające. Na statku bardzo dobra rybka z grilla z tradycyjnym napojem alkoholowym.

5.0/6

Katarzyna, Pruszków 16.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wyspa przepiekna!!! jedyny minus to zaskoczenie ze trzeba dopłacic 1.5 euro do porcji obiadowej serwowanej na statku jesli wybierasz kurczaka.Opis wycieczki powinien zawierac taka informacje a w opisie jest W CENIE WYCIECZKI OBIAD NA STATKU RYBA ,KURCZAK

5.0/6

Piotr, Bieruń 28.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

W czasie rejsu można podziwiać piękne widoki okolicy , miejsce docelowe cudowne , można pokosztować i zakupić mocniejsze tamtejsze trunki 🫣, pyszny poczęstunek w postaci rybki - taki wesoły rozbawiony fish picnic

5.0/6

JACEK, Kraków 07.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Po wypłynięciu z portu w Gradacu statek odwiedza jeszcze kilka miejscowości na trasie do Drvenika i potem płynie już bezpośrednio na Korculę. Statek bardzo wygodny z dwoma pokładami. W rejsie powrotnym serwowana była makrela, wino i sok pomarańczowy. Czas na zwiedzanie Korculi wystarczający.