Opinie klientów o Spacer w chmurach - Skywalk Biokovo

5.7 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dawid, Miechów

Super wycieczka, wjazd tą krętą droga na szczyt tuż obok przepaści coś niesamowitego, samo chodzenie w chmurach było niesamowite, bardzo się cieszę że udało mi się coś takiego przeżyć

6.0/6

Krystyna, Warszawa

Widok zapiera dech w piersiach. Nic takiego jeszcze w życiu nie doświadczyłam. Szklany taras widokowy na wysokości 1300 m. n. p. m. , a potem jeszcze serpentynami do kościoła św. Jerzego. Widok na całe pasmo gór Biokovo, morze, wyspy - cudeńko. I jeszcze rakija dla podniesienia odwagi........ Na sto procent polecam !!!!!

6.0/6

Anna, Łódź

Szklany taras na wysokości 1228 m n.p.m robi wrażenie. Spacer i widok na Makarską Riwierę wspaniałe. Wjazd serpentynową trasą na szczyt Św.Jure również dostarcza mocnych wrażeń. Na zakończenie zwiedzania zostaliśmy poczęstowani winem i ciasteczkami własnego domowego wyrobu.

6.0/6

HENRYK, GÓRA

Pełna wrażeń wycieczka , widoki nieziemskie, jazda na górę serpentyną . Spacer w chmurach - super - zdjęcia tego nie oddają, trzeba samemu to zobaczyć. Dodatkowo wjazd na samą górę Sw. Jerzego. Polecam tę wycieczkę także ze względu na pilota wycieczki, p. Igora.