Opinie klientów o Spacer w chmurach - Skywalk Biokovo

5.8 /6
19 
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alicja, Rabka-Zdrój 03.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Widoki zapierające dech w piersiach! Droga w góry wąska, pełna zakrętów i przepaści. Wejście na platformę może powodować zawroty głowy, ale dla tych widoków-warto ;)

6.0/6

Małgorzata, Poznań 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Coś NIESAMOWITEGO! Fantastyczna wyprawa wgłąb gór z przepięknymi widokami na riwierę Makarską i - co trzeba wspomnieć - adrenaliną w żyłach 😄 Ale nie ma się czego bać bo operatorzy busów to doskonali kierowcy, no i Chorwaci a Ci mają za kółkiem spokój ;) Widoki są zapierające dech, po drodze spacer po szklanym tarasie a zwieńczeniem wycieczki szczyt św. Jerzego. Trudno opisać słowami wrażenia - to trzeba po prostu zobaczyć 🫶❤️

6.0/6

Anna, Łódź 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Szklany taras na wysokości 1228 m n.p.m robi wrażenie. Spacer i widok na Makarską Riwierę wspaniałe. Wjazd serpentynową trasą na szczyt Św.Jure również dostarcza mocnych wrażeń. Na zakończenie zwiedzania zostaliśmy poczęstowani winem i ciasteczkami własnego domowego wyrobu.

6.0/6

Daniel, Łódź 28.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Polecam, koniecznie zobaczcie bo warto. Mieliśmy super pogodę więc widoki zapierały dech. Pozdrowienia dla rezydenta przewodnika Igora. :) Wycieczka must see dla każdego odwiedzającego dalmacje.