Opinie klientów o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.6 /6
34 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sylwia, Kalej

Zatoka kotor bardzo piękna, morze wokół góry. Widoki zapierają dech w piersiach. Na statku zjedliśmy pyszny obiad rybka lub kurczak w zależności co kto lubi. Na powitanie częstowali kieliszeczkiem iem rakiji.

6.0/6

Alicja, Jastrzębia Góra

Kocham wodę i "łódki" oraz piękne widoki. Możliwośc zwiedzenia Tivatu, bardzo smaczny obiad, przemila zaloga.

6.0/6

ROBERT, DEBICA

Niestety tylko pogoda nie dopisała, padał deszcz. Sama wycieczka bardzo ciekawa. Miejsca zwiedzania piękne. Smaczny obiad na statku. Polecam

6.0/6

Monika, Kraków

Super rejs, przepiękne widoki. Postój na wyspie Matki Boskiej na Skale, dalej rejs w stronę Herceg Novi, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Błękitnej Groty (10 euro). W Błękitnej Grocie możliwość kąpieli w morzu. Podczas powrotu postój w miejscowości Tivat z przystanią jachtową. Rejs bardzo przyjemny, statek z pokładem górnym i dolnym, mimo licznej grupy było sporo miejsca do siedzenia i opalania się.