Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.4/6 (143 opinie)
5.4/6
143 opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Kama 30.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Relaksacyjny rej po zatoce kotorskiej, miło i przyjemnie dla tych co lubią wypocząć, nie polecam blue grotto, nie warto Lepiej zostać na plaży i wypocząć

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Małgorzata, Chełmża 08.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Takich widoków jeszcze nie widziałem. Nie można opisać piękna tego miejsca. W trakcie wycieczki mieliśmy możliwość opalania się na statku,wypicia lokalnych trunków. Obiad(w cenie) był przepyszny i każdy najadł się do syta.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    MONIKA MARIA, JUNOSZYNO 30.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Piękne widoki, miły rejs. Plaża Zanjica przepiękna. Woda kryształ. Rewelacyjny czas. Na statku miła obsługa.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Andrzej, Inowrocław 25.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Piękne widoki!!! Odwiedzane miejsca w trakcie wycieczki zapadają na długo w pamięci. Bardzo dobra organizacja, wiedza i przekaz informacji przez pilota na wysokim poziomie. Pyszny lunch na statku serwowany przez obsługę.