Opinie klientów o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Alicja, Jastrzębia Góra 17.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Kocham wodę i "łódki" oraz piękne widoki. Możliwośc zwiedzenia Tivatu, bardzo smaczny obiad, przemila zaloga.

6.0/6

ROBERT, DEBICA 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Niestety tylko pogoda nie dopisała, padał deszcz. Sama wycieczka bardzo ciekawa. Miejsca zwiedzania piękne. Smaczny obiad na statku. Polecam

6.0/6

Monika, Kraków 12.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super rejs, przepiękne widoki. Postój na wyspie Matki Boskiej na Skale, dalej rejs w stronę Herceg Novi, dla chętnych wycieczka fakultatywna do Błękitnej Groty (10 euro). W Błękitnej Grocie możliwość kąpieli w morzu. Podczas powrotu postój w miejscowości Tivat z przystanią jachtową. Rejs bardzo przyjemny, statek z pokładem górnym i dolnym, mimo licznej grupy było sporo miejsca do siedzenia i opalania się.

6.0/6

Mirosław, Zgierz 16.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Błękit nieba stykający się z błękitem morza robi wrażenie. Rejs to ciekawa alternatywa na zobaczenie Zatoki Kotorskiej od strony morza. Wycieczka obfituje w wiele pięknych widoków, dlatego wszystkich zainteresowanych uczulamy - konieczne jest zabranie ze sobą aparatu. Wrażenie robi również kameralny kościółek Matki Boskiej Skalnej oraz jedna z twierdz, dziś hotel, a niegdyś obóz.