Opinie klientów o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara, Leszno 05.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Pani Wiktoria poprowadziła tę wycieczkę w bardzo ciekawy i sympatyczny sposób. Rejs statkiem po Zatoce Kotorskiej wśród przepięknych fiordów był bardzo miłym i wymarzonym prezentem jaki zrobiliśmy sobie z mężem na naszą kolejną rocznicę ślubu. W trakcie rejsu krótki pobyt w kościółku na wyspie Matki Boskiej na Skale, potem fajny obiad na statku, ze świeżo smażoną rybą, następnie było 1,5 godziny plażowania i kąpieli, dla chętnych wycieczka do błękitnej groty. Na końcu odwiedziliśmy miejscowość Tivat,, która zrobiła na nas ogromne wrażenie, za nowoczesność, czystość i przepych. Takie nowe młode czarnogórskie Saint -Tropez. Wycieczkę uważamy na bardzo atrakcyjną, zwłaszcza to błogie lenistwo na górnym pokładzie statku, gdzie opalaliśmy się na leżakach, oglądając cudne widoki fiordów.

6.0/6

Marlena, Szczecin 06.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Zgodna z opisem, warto pojechać. Fajnie zorganizowana, zgodna z opisem! Atrakcyjnie opowiedziana historia miasta, Wycieczka z atrakcjami i przeżyciami, polecam!

6.0/6

buda.joanna@interia.pl 18.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Było tak pięknie ,że trzeba tam jeszcze wrócić i to nie raz. Rejs po zatoce Kotorskiej przepiękny. Widoki wspaniałe. Goscinne przywitanie na statku oraz poczęstunek. Załoga miła i uczynna. Plaża w Tivat wspaniała. Miasto portowe Tivat luksusowe i urokliwe.

6.0/6

PAWEŁ, WARSZAWA 22.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wycieczka ta była inna niż pozostałe, ale równie bardzo przyjemna. Był to rejs po zatoce Kotorskiej. Wyruszaliśmy statkiem z miasta Kotor, opływając całą zatokę Kotorską aż do ujścia do Adriatyku. Zwiedziliśmy kościół na jedynej na zatoce sztucznej wyspie Skrpiela oraz błękitne groty. Zakończyliśmy rejs w uroczym mieście Tivat. Przepiękna wycieczka dla miłośników morskich rejsów!!!