Opinie klientów o Lazurowe Montenegro - rejs po Zatoce Kotorskiej

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tadeusz, Jordanów 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

To obowiązkowy punkt.Bardzo fajny rejs, bajkowe widoki i niezapomniane wrażenia.Statek na 100 osób.Na statku pokład dolny zadaszony i górny do opalania z leżakami i tam byliśmy.Bsrdxo przyjazna obsługa.Kto chce to zimne piwko 3 EUR inne napoje po 2 EUR. Jest obiad i w autobusie pytają już czy ryba czy kurczak.Wybralem rybę.Jest to makrela,dobrze zrobiona ale dużo ości.A kurczak wyglądał znakomicie- kotlecik na pół talerza.

6.0/6

Olga, Lublin 05.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Dobrze zorganizowane, wszystko zgodnie z planem. Rejs po zatoce pokazuje zupełnie inną perspektywę Czarnogóry. Trasa rejsu prowadzi przez ciekawe miejsca. Ułożona w taki sposób, że sam rejs nie nudzi (nie jest to kilka godzin na wodzie). Przystanki w ciekawych miejscach, warto wejść do Kościoła na skale oraz błękitną grotę. Super obsługa statku, bardzo dobre jedzenie na statku - polecam rybę! Przystępne ceny w barze. Rejs to dobra okazja do odpoczynku. :)

6.0/6

Władysław, Legionowo 21.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Doskonały całodzienny rejs po niezwykłej zatoce/fiordzie Kotoru. Niezapomniane widoki, w tym Port Montenegro. Polecam wszystkim.

6.0/6

Katarzyna, --- 28.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Dla wszystkich miłośników rejsów. Piękne widoki w zatoce Kotorskiej oraz wizyta na wyspie Matki Boskiej na Skalę. Dla miłośników opalania polecam górny pokład.