Opinie klientów o Montenegro Tour

5.6 /6
95 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Beata Iwona, Warszawa 25.10.2022

Bogaty program, ale długa trasa i brakowało mi chwil na nacieszenie się cudownymi miejscami. Na szczęście we wrześniu nie było wielkich tłumów i upałów. W pełnym sezonie musi to być męczące.

5.5/6

Paulina, - 02.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Przepiękne miasto otoczone górami. Kotor- coś dla wielbicieli małych czworonogów. Można zakupić różne pamiątki z tymi stworzeniami. Miasto z tego słynie. Kolejny punkt wycieczki wioska Njegusi. Sama trasa jest ekscytująca momentami straszna ale kierowca super się spisał. Wspaniałe widoki. Sama wioska to takie swojskie krajobrazy. Ostatni punkt programu dawna stolica Montenegro ciekawy dla pasjonatów historii. Ciężka wycieczka pod względem upałów ale warto się wybrać.

5.5/6

Aleksandra, Poznań 29.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka bardzo ciekawa, pani przewodnik cały czas opowiadała ciekawostki dotyczące Czarnogóry. Bardzo nam się podobało. Dużo jazdy autokarem, ale pani przewodnik umiliła ten czas.

5.0/6

IWONA, GDANSK 03.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Kotor jest przepiękny i warty każdych niedogodności. Wspaniały przewodnik pan Ernest. Autobus, który na wąskich zakrętach o 180 stopni zamienia się w gąsienicę, a pod tobą przepaść. A tych zakrętów było ponad 20. Oczywiście jak wspomniałam taka wycieczka to cały dzień i więcej czasu spędzamy w autobusie ale co zrobić...... Przystanek w Cetinji dawnej stolicy Czarnogóry tez ciekawy, tam warto wpaść na kawę gdziekolwiek, kafejki co krok.